Z wybieraniem prezentów jest zawsze problem, dlatego jest to jedna z tych rzeczy, których nienawidzę robić. Poza tym jestem wybredna, więc kupić mi prezent, który by mi się spodobał też jest dosyć ciężko. Kiedy na moje 30-ste urodziny przyjaciółka w prezencie dała mi dwie zapachowe świece pewnie nie zdawała sobie sprawy jak bardzo ułatwiła mi życie.

Jaki zapach świecy Yankee Candle jest najlepszy?

świece zapachowe yankee candleŚwiece zapachowe, które dostałam pachniały naprawdę przepięknie, mimo, że były to zupełnie dwa różne zapachy. Jeden z nich, pink sands był bardzo delikatny, a drugi mocny i intensywny. Wcześniej nawet nie pomyślałam o tym, że kiedy nie wiem, co mogłabym komuś dać, wystarczy kupić świece zapachową. Przecież to takie proste! Niestety na pytanie, który zapach świecy będzie najlepszy kiedy chcemy dać ją komuś w prezencie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Są pewne uniwersalne zapachy, które podobają się w większości przypadków, jednak zawsze może znaleźć się wyjątek od reguły. Chcąc podarować świece zapachowe Yankee Candle np. którejś z naszych przyjaciółek powinniśmy mieć jakieś pojęcie na temat tego jakie zapachy ją odrzucają. Wystarczy jeżeli wiemy chociaż czy woli ona słodkie, mocne zapachy czy np. te, które są bardziej orzeźwiające. Poza tym mówi się, że zapachy, które dana osoba lubi są też odzwierciedleniem jej osobowości, a więc np. zapachy kwiatowe wybierają te kobiety które są pewnie siebie ale jednocześnie i delikatne.

Świece zapachowe to dobry prezent, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Zresztą, każda nastolatka też na pewno nie pogardziłaby takim prezentem, ponieważ jest to naprawdę interesujący i modny dodatek do wnętrza. Zapachów do wyboru jest mnóstwo, więc nie ma możliwości, by ktoś nie znalazł czegoś dla siebie.