Kilka lat temu postanowiłem, że zabiorę rodzinę z mieszkania w bloku i przeprowadzimy się do domu jednorodzinnego. Najpierw musiałem go jednak wybudować, czyli zająć się zorganizowaniem wszystkich prac z tym związanych. Nadzorowanie prac budowlanych szło gładko, dopóki przyszedł czas do kwestii wykończenia wnętrz i ich aranżacji. Tutaj postanowiłem zatrudnić architekta.

Profesjonalnie zaprojektowane wnętrza robią wrażenie

projektowanie wnętrz w WarszawieJedno muszę napisać szczerze, że nasz dom na pewno nie wyglądałby tak jak wygląda, gdybyśmy wnętrza aranżowali sami. Od razu wiedziałem, że nikt tego nie zrobi tak dobrze jak architekt, który się po prostu na tym zna. Pierwsze co zrobiłem po postawieniu budynku to znalazłem biuro architektoniczne oferujące projektowanie wnętrz w Warszawie. I to była najlepsza decyzja w moim życiu związana z budowaniem domu, ponieważ dzisiaj nasz dom robi wrażenie na każdym, kto nas odwiedza. Jeśli aranżację wnętrz zleci się architektowi to naprawdę na się wrażenie, że każdy element wyposażenia domu pasuje do reszty idealnie. Wystrój wnętrza i wykończenie stanowią doskonałe połączenie stylu i nowoczesności. Jestem pewien, że samodzielnie nie udałoby mi się osiągnąć takiego efektu jaki powstał z pracy specjalisty od projektowania wnętrz. Usługę projektowania zamówiłem już po postawieniu budynku, ale można to również zrobić wcześniej. Wszystko można zaplanować jeszcze zanim zacznie się kopanie fundamentów.

Planując budowę domu od razu wiedziałem, że zaprojektowanie wnętrz zostawię ludziom, którzy się na tym najlepiej znają. Znalazłem biuro architektoniczne, któremu przekazałem jedynie swoje oczekiwania co do wyglądu poszczególnych pomieszczeń. Największe wrażenie zrobiła na mnie wizualizacja moich oczekiwań na komputerowej animacji.