Od dawna marzyły mi się buty ze skóry, ale jakoś tak nie mogłam się zebrać, żeby je kupić. Co chwilę pojawiały mi się jakieś inne wydatki i dlatego zakup butów odkładałam na później. Tej wiosny obiecałam sobie, że buty na pewno kupię i zamierzałam się tego trzymać.

Znalezienie skórzanych butów damskich w nowym sklepie 

czółenka skórzane damskieDaria, moja sąsiadka miała fioła na punkcie butów i miała ich tak dużo, że chyba sama nie była wstanie ich policzyć. W sumie to nawet było dobre, bo dzięki niej dowiedziałam się, że na osiedlu otwarty został nowy sklep obuwniczy i podobno sprzedawano tam czółenka skórzane damskie w niskiej cenie. Zainteresowałam się tematem i postanowiłam zajrzeć do tego sklepu. Wybór obuwia był dość spory i było wiele ładnych czółenek. Jedne spodobały mi się szczególnie. Były z połyskującej skóry na lekkim obcasie. Znalazłam swój rozmiar i przymierzyłam. Wyglądałam w tych czółenkach pięknie i musiałam je kupić. Na kartonie nie znalazłam ceny i poprosiłam sprzedawcę o pomoc. Właściwie, to te skórzane buty tak bardzo mi się spodobały, że byłabym w stanie wydać na nie wszelkie pieniądze. Sprzedawca po chwili do mnie wrócił i podał cenę czółenek. Normalnie aż się zapowietrzyłam, bo nawet bym nie podejrzewała, że damskie buty ze skóry mogą być tak tanie! Byłam bardzo podekscytowana tymi zakupami i do razu zadzwoniłam do przyjaciółki, żeby jej się pochwalić. Nawet się nie zdziwiłam, że następnego dnia moja przyjaciółka pojawiła się w tym sklepie obuwniczym.

Czółenka ze skóry, które sobie kupiłam w tym sklepie były tak bardzo wygodne, że nosiłam je przez cały czas. Pasowały mi do każdego stroju. Byłam zachwycona zakupami i do tego nowego sklepu obuwniczego zaglądałam bardzo często, bo ceny były niskie a buty porządnie wykonane.