Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczanie produktów przed ich wysłaniem. Szczególnie ważne jest to zaś w przypadku sklepów wysyłkowych, które muszą dbać o opinie wystawiane prze klientów. Dlatego też do zabezpieczania przesyłek używane są tam różnego rodzaju folie.

Jakie folie stretch są godne polecenia?

folie stretch - producent krajowyAby przesyłka dotarła do adresata w dobrym stanie, kluczowe jest jej właściwe zabezpieczenie. Wiedza o tym pracownicy sklepów wysyłkowych którzy korzystają z różnych szybkich a jednocześnie skutecznych sposobów na zabezpieczanie wysyłanych do klientów przedmiotów. Jednym z tych sposobów są folie stretch – producent krajowy to najlepsza forma dystrybucji tego typu folii. Kupując folie stretch u polskich producentów można mieć bowiem gwarancje, że została ona wytworzona z kilku warstw wysokiej jakości folii poliuretanowej. Jest to bardzo istotne, gdyż tylko w takim wypadku folia ta będzie odporna na zrywanie i będzie mogła dobrze chronić zgromadzone na palecie towary. Dużym plusem stosowania folii typu stretch jest to, że wystarczy nią owinąć towar który jest ułożony na palecie, aby zapewnić mu dobry poziom ochrony, zarówno przed uszkodzeniami jak i spadnięciem z palety i zagubieniem. Co jeszcze ważniejsze, folia stretch może być stosowana do zabezpieczania towarów o kształtach nieregularnych lub ostrych krawędziach, gdyż ryzyko jej pęknięcia bez użycia noża jest marginalne. Folie typu stretch mogą być używane do pakowania ręcznego jak i maszynowego, przez co ich popularność stale się zwiększa.

Każdy, kto kupuje w sklepach internetowych oczekuje, że zakupiony towar dojdzie do niego w dobrym stanie. Do tego jednak kluczowe jest właściwe zapakowanie przesyłki. W tym celu sklepy wysyłkowe używają najczęściej różnego rodzaju, wytrzymałych folii.