Planujesz wesele i zastanawiasz się nad tym czy wybrać zespół muzyczny czy dj? Teraz wybór dj na wesele staje się coraz częstszy. Po pierwsze ze względów finansowych a po drugie, dj zagra tak naprawdę wszystko. Jak masz się martwić, czy solista będzie fałszował przy Twojej ulubionej piosence, albo będzie tylko śpiewał hity disco polo to może warto zastanowić się nad wyborem dj na wesele.

Jak wygląda wesele, na którym gra dj?

dj na wesele - BielskoW tym roku byłam na paru weselach. Na jednych była orkiestra na drugich j. Powiem Wam szczerze, że tam gdzie był dj na weselu bardziej się bawiłam. Piosenki, które puszczał każdy znał i dobrze się przy nich bawił. Do tego można było wybrać dedykację i piosenkę, która nam odpowiadała. Nie wiem jak to wygląda gdzie indziej, ja opisuje dj na wesele – Bielsko – bo tam się bawiłam na tych imprezach. Wiem, ze jeden dj był z Bielska, a drugi nie wiem, ale pewnie z okolic. Zabawa była przednia, śmiechu co nie miara. Dj ładnie ubrany, jak na wesele przystało, był to tandem właściwie, bo chłopaków było dwóch, dzięki czemu nie było żadnej przerwy w puszczaniu muzyki. Sprzęt bardzo wysokiej jakości, ja się nie znam, ale mąż tak twierdził. Do tego światła i inne gadżety mieli ze sobą. Naprawdę nie miałam na co narzekać, dj sprawdził się w 100%.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem to poszukajcie dj w swojej okolicy, którzy grają na weselach i zapytajcie o ceny, będziecie na pewno mile zaskoczeni w porównaniu do tego jak wyceniają swoje usługi zespoły muzyczne. Pamiętajcie, że zawsze można zapytać, gdzie dany dj będzie grał na najbliższym weselu i podjechać na sale i „podsłuchać” jak gra i co puszcza, z resztą myślę, że on się dostosuje do tego co para młoda wybierze. Niektórzy lubią disco polo, drudzy pop a jeszcze inni mieszane utwory.