Okres oczekiwania na przyjście dziecka na świat, wiąże się z niemałymi emocjami. Aż dziewięć długich miesięcy rozmyślania o imieniu, o płci, o szkole jaką skończy w przyszłości, po prostu o wszystkim. Producenci akcesoriów dla niemowląt dbają o to by przyszła matka na pewno się nie nudziła.

Wybór wózka dla niemowlaka to trudna decyzja

bebetto vulcano wózekPomimo iż w pierwszych miesiącach życia, dziecko tak naprawdę do życia potrzebuje jedynie pokarmu i miłości matczynej wybór wszelkiego rodzaju sprzętów i akcesoriów może przyprawić o zawrót głowy. Ważne, aby nie dać się omamić kolorowym i szumnym reklamom i wybrać przede wszystkim to, co najbardziej funkcjonalne i bezpieczne dla naszego malucha. Dwa najważniejsze sprzęty, w których dziecko spędzi większość czasu w swoich pierwszych dwóch – trzech miesiącach życia to oczywiście łóżeczko i wózek. O ile łóżeczko o ile posiada niezbędne atesty jest zawsze dobre, to kwestii wózeczka należy poświęcić znacznie więcej uwagi. Osobiście wszystkim młodym rodzicom polecam bebetto vulcano wózek ten to naprawdę pojazd wyższej klasy, swego rodzaju mercedes wśród dziecięcych wózeczków. Ma duże, „terenowe” a jednocześnie bardzo zwrotne koła, dzięki czemu nie straszna mu miejska, zatłoczona dżungla i wysokie krawężniki, świetnie radzi też sobie na leśnych spacerach. Co więcej świetnie wyważone amortyzatory nie pozwolą obudzić dziecka na żadnym spacerowym rajdzie. W końcu regulowana wysokość i nachylenie dna – za to wdzięczny będzie kręgosłup każdego rodzica!

Jest wiele parametrów, którymi możemy kierować się przy doborze wózka, ale nigdy jednym z nich nie może być kolor ani estetyka wykonania. Jest to sprzęt, który będzie nam służył, co prawda niedługo ale za to bardzo intensywnie, dlatego przede wszystkim zwracajmy uwagę na jego solidność.