Piękny wystrój wnętrz nie musi nam się do końca życia kojarzyć z katalogami producentów mebli. Nawet przy ograniczonym budżecie możemy sprawić, że nasze mieszkanie będzie prezentowało się przepięknie i zupełnie tak, jak na reklamach.

Blat kuchenny dobrej jakości

atrakcyjne blaty kuchenne drewniane z warszawyJakiś czas temu postanowiłam zakończyć swoją przygodę z nowoczesnym wystrojem mojego mieszkania. Z początku, kiedy kupowałam to mieszkanie, nowoczesny styl bardzo mi przypadł do gustu, lecz z biegiem czasu brakowało mi po prostu duszy w tym mieszkaniu i… drewna. Wychowałam się w górach i mieszkałam w przepięknym drewnianym domu, toteż drewno od zawsze kojarzyło mi się z ciepłą i przytulną atmosferą. Z racji tego, że nie posiadałam odłożonych pieniędzy, postanowiłam swój remont przeprowadzać małymi kroczkami, które zaczęły się od kuchni. Atrakcyjne blaty kuchenne drewniane z Warszawy, które zakupiłam w jednym ze sklepów stolarskich po naprawdę okazyjnej cenie, zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Z początku chciałam po prostu wnieść do mojego mieszkania nieco drewnianego akcentu, który dobrze by mi się kojarzył, a tymczasem już sama wymiana blatów kuchennych odmieniła wygląd mojej kuchni do takiego stopnia, iż nie potrzebowała ona dalszych zmian! Nagle moje szafki zaczęły się o niebo lepiej prezentować i wyglądać jakbym dopiero co je zakupiła. Nigdy bym nie podejrzewała, że tak mała i z pozoru niewinna zmiana może dać aż tak spektakularny efekt.

Jeżeli planujecie odnowić swoją kuchnię, czy też po prostu lekko odświeżyć jej wygląd na wiosnę, wymiana blatów kuchennych na nowe jest rewelacyjną decyzją. Często wystarczy całkowicie do tego, aby nasza kuchnia zyskała nowego charakteru i nieco ciepłej atmosfery. Zakup nowych blatów pozwoli nam również zaoszczędzić pieniądze, które musielibyśmy wydać w momencie pełnego remontu kuchni.