Każdy lubi od czasu do czasu się troszkę poruszać, nie inaczej jest i ze mną. Zdecydowanie nie odmówię zaproszenia na jakąś ciekawą aktywność fizyczną, czy to park linowy czy bieganie, zdecydowanie polecam odpowiednia dawkę ruchu od czasu do czasu, samo zdrowie.

Super zajęcie, trampolina

eurobungeeW związku ze swoim zamiłowaniem do zabaw ruchowych, często otrzymuję od swych znajomych zaproszenia do uczestnictwa w takich właśnie zabawach. Zawsze jestem niezwykle wdzięczny za te gesty i z wielką chęcią odpowiadam na nie pozytywnie. Trudno byłoby wymienić wszystkie takie wyprawy, ale zdecydowanie jest kilka wartych wspomnienia. Jednym z największych zaskoczeń jakie przeżyłem, na szczęście pozytywnym zaskoczeniem, był wypad z paczką moich przyjaciół na eurobungee. Byłem dość sceptyczny co do tej formy rozrywki ruchowej i kojarzyła mi się ona z zabawa dla dzieci, a nie sposobem na miłe popołudnie wśród moich dorosłych przyjaciół. Jakież wielkie było moje zdziwienie kiedy to odkryłem jak bardzo relaksująca i relaksująca jest to rozrywka. Zdecydowanie nie uwierzyłyby nikomu kto powiedziałby że będę się bawić przy tym tak dobrze. Prosta zabawa, na dole trampolina, otoczona rusztowaniem do którego przyczepione są elastyczne liny, którym to urządzenie zawdzięcza swą nazwę. Człowiek po prostu staje na trampolinie i po uprzednim zamocowaniu uprzęży, skacze, to wszystko, niby nie wiele, ale zabawy jest z tym co nie miara. Można się wybawić za wszystkie czasy i znów poczuć jak małe dziecko. Wszyscy moi znajomi bawili się równie znakomicie jak ja. 

Zdecydowanie jestem w stanie, z czystym sumieniem polecić tą wspaniała zabawę jaką jest eurobungee. Jest to aktywność dla każdego niezależnie od wieku czy preferencji względem skakania. Każdy kto dostąpi zaszczytu zabawy na tym sprzęcie nie będzie żałował ani jednej sekundy.