Kiedy zakładałem firmę, byłem przekonany, że świadcząc usługi wysokiej jakości, klienci sami będą do mnie przychodzić. Niestety rzeczywistość nie była tak kolorowa, jak ją sobie wyobrażałem. Po rozmowie ze swoim serdecznym kolegą, który pracuje w agencji marketingowej, wpadłem na pomysł, że warto byłoby zorganizować serię gadżetów z logo mojej firmy.

Gadżety firmowe z logo

gadżety reklamowe z nadrukiemNie spodziewałem się, że tak ciężko będzie mi przyciągnąć klientów do swojej firmy. Odkąd tylko pamiętam, wierzyłem w to, że wieść o tym, jak dobre świadczę usługi, rozejdzie się pocztą pantoflową. Niestety nie było to takie proste. Po pomoc udałem się do swojego kolegi, który pracuje w agencji kreatywnej. Doradził mi on, bym zaczął reklamować swoje przedsiębiorstwo. Nie chciałem jednak wydawać wielu pieniędzy na reklamę internetową, chcąc działać w inny sposób. Po kilku chwilach wpadliśmy na inny pomysł. Stwierdziliśmy, że fajnie byłoby zainwestować w gadżety reklamowe z nadrukiem. Pomysł ten od razu przypadł mi do gustu. Znalazłem odpowiednią firmę i zleciłem im produkcję smyczy, koszulek i ekologicznych toreb z logo mojej firmy. Pokładałem wielkie nadzieje w swoim działaniu. Musiałem zrobić cokolwiek, ponieważ przez kilka ostatnich tygodni zauważyłem ostry spadek liczby potencjalnych klientów, którzy zainteresowani byli usługami mojego przedsiębiorstwa. Kiedy odbierałem paczkę z firmowymi gadżetami, czułem, że robię krok ku lepszej przyszłości mojego biznesu.

Teraz przy każdej możliwej okazji ofiarowuję swoim klientom jakiś firmowy gadżet. Widząc uśmiech na ich twarzy, wierzę że moje działanie ma sens. Po kilku miesiącach zacząłem zauważać znaczny przyrost potencjalnych klientów. Jestem przekonany, że jest to efekt reklamowych gadżetów. Prezentują się bowiem pięknie!