Moja mama wszystko by dla nas oddała, poświęca się całe życie, żebyśmy my mieli dobrze. Nie korzysta z żadnych rozrywek i zajmuje się domem. Wiele razy mówiliśmy jej, żeby w końcu gdzieś się wybrała, do jakiejś kosmetyczki, czy do spa, ale nie chciała słuchać. Mówiła, że tak jest dobrze i cieszy się, gdy my jesteśmy zadowoleni. Nie można jej było przekonać do żadnych przyjemności.

Naszyjniki z bursztynów na targu nad morzem

gustowny naszyjnik z bursztynem w srebrzeGdy byłam na wakacjach, postanowiłam, że kupię mamie coś wyjątkowego, skoro nie chciała z nami jechać, bo zajmowała się domem. Zasługiwała na coś wspaniałego, coś, czego jeszcze nie ma w swojej kolekcji. Weszłam do sklepu z biżuterią i pomyślałam, że może coś jej wybiorę. W końcu bursztyn to symbol morza, więc idealnie nadają się wyroby z bursztynów na prezent. Nagle ujrzałam gustowny naszyjnik z bursztynem w srebrze z pięknym kamieniem, ładnie oszlifowanym, że aż miło się go dotykało. Uznałam, że może taka pamiątka jej się spodoba. W końcu w bursztynach każdej kobiecie do twarzy, a mama właśnie lubiła takie naturalne wyroby. Więc naturalny bursztyn idealnie nadawał się na prezent. Wiedziałam, że naszyjniki lubi nosić, więc na pewno nie będzie leżał w pudełku tylko jej się przyda. Nie zastanawiałam się długo i nawet o cenę nie pytałam. Był wart każdej ceny i wiedziałam, że uszczęśliwi moją mamę. Słyszałam, że mój brat przywiózł mamie jakąś figurkę z muszelek, więc wolałam wybrać jej coś bardziej gustownego, co sprawi, że się ucieszy.

Pani w sklepie elegancko zapakowała mi wisiorek i wróciłam do domu następnego dnia z pięknie opakowanym prezentem. Mama mówiła, że po co w ogóle jej cokolwiek kupowałam. Jednak gdy otworzyła pudełko, to widać było jak bardzo się ucieszyła. Bardzo spodobał jej się ten naszyjnik.