Gdy urodziłam dziecko, myślałam, że to koniec z naszymi wyjazdami na wakacje. Wiadomo, opieka nad maluchem cały czas, a na wyjazdach bywa ciężko i dzieci się nudzą. Bardzo tęskniłam za morzem przez 3 lata, podczas których zmieniałam tylko pieluchy i nie miałam czasu na żaden wyjazd. A nie chciałam zostawiać dziecka u teściowej na tyle dni.

Idealne hotele dla maluchów

nadmorski hotel dla dzieciJednak któregoś dnia moja koleżanka mówiła, że jest taki nadmorski hotel dla dzieci, w którym dzieciaki na pewno nie będą się nudzić. Hotel jest specjalnie przystosowany dla maluchów,  żeby się tam nie nudziły. Dla dzieciaków, są specjalne dostawki do pokojów i mogą sobie spokojnie z nami w pokoju spać. Wypytałam ją jeszcze na temat tego hotelu i pokazała mi zdjęcia. Było tam pełno rozrywek dla maluchów, począwszy od jakichś piłkarzyków i placu zabaw. Mieli nawet specjalną wydzieloną część basenu, w postaci brodzika dla niemowlaków. Mają też specjalne posiłki dla dzieci, całe menu przeznaczone dla dzieci. To super, bo moja córka strasznie grymasi i na pewno nie jadłaby tego, co my. Koleżanka strasznie zachwalała ten hotel, mówiąc, że jest to idealne miejsce na spędzenie wakacji z naszą pociechą. Mają tam nawet animatorów, którzy organizują dzieciom czas wolny, na przykład puszczają filmy, czy grają z nimi w jakieś gry. Ten czas zabaw, jest przeznaczony dla rodziców, by mogli się choć trochę zrelaksować bez dziecka, czy iść nad morze. Bardzo mi się to spodobało i nie trzeba mnie było dłużej namawiać na zorganizowanie wyjazdu.

Od razu zarezerwowałam nam wyjazd kilkudniowy, po konsultacji z mężem. Powiedziałam mu o wszystkich zaletach hotelu i zasugerowałam, że przydałby nam się taki odpoczynek. Zgodził się, a my już za miesiąc ruszamy na wspaniałe wakacje nad morzem.