Z Iwoną mam całkiem dobry kontakt. Koleżanka mówiła, że siostry się nie dogadują, ale się z tym w ogóle nie zgadzam. Jesteśmy właściwie przyjaciółkami i dużo rzeczy robimy razem. Ostatnio poprosiła mnie, żebym poszła z nią na zakupy, które są konieczne.

Siostra dostała w sklepie biustonosz w dużym rozmiarze

biustonosze w dużych rozmiarachZ Iwoną bardzo się różnimy fizycznie i mimo, iż jest młodsza ode mnie to szybciej się rozwinęła. Powiedziała mi tego dnia, że muszę z nią jechać do jakiegoś sklepu, gdzie dostępne są biustonosze w dużych rozmiarach, ponieważ te, które nosi obecnie są już za małe i jest jest bardzo niewygodnie. Nie znałam takiego sklepu, ponieważ noszę miseczkę B i kupuję biustonosze u nas w sklepie. Iwona tam pytała o biustonosze w dużych rozmiarach, ale nie było jej rozmiaru. Postanowiłam sprawdzić wszystkie sklepy z bielizną w mieście i dowiedzieć się, gdzie są dostępne staniki w bardzo dużych rozmiarach. Dzięki temu nie musimy sprawdzać w każdym, tylko udamy się do tych właściwych miejsc. Iwona była mi wdzięczna za pomoc i od razu zauważyłam, że nastrój znacznie jej się poprawił. Znalazłam taki sklep i od razu tam się udałyśmy. Były dostępne różne biustonosze w dużych rozmiarach i Iwona miała ogromny wybór. Przymierzyła kilka sztuk i wybrała dla siebie trzy takie, w których czuła się najwygodniej. Dobrze, że poprosiła mnie o pomoc, ponieważ sama to na pewno nie wiedziałaby dokąd pójść. Razem jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Zadowolona wróciła do domu i od razu założyła nowy biustonosz.

Z Iwoną zawsze razem chodzimy na zakupy i udaje nam się za każdym razem kupić coś interesującego. Mamy nawet swoje ulubione sklepy, do których bardzo często zaglądamy. Iwona w tym roku zaczyna studia i wybrała moją uczelnię co mnie bardzo ucieszyło.