W celu poprawy wyglądu można zastosować wiele różnych metod. Jednak oczywiście część z nich cechuje się możliwie jak największą skutecznością. Chodzi między innymi o laser frakcyjny CO2 na który decyduje się naprawdę znaczna część kobiet.

Czy laser frakcyjny jest bezbolesny?

laser frakcyjny krakówW jego przypadku chodzi o wytworzenie strumienia wielu różnych impulsów lasera. Dzięki temu nie tworzy się pojedynczego uszkodzenia tylko tysiące mikroskopijnych uszkodzeń. Jest to istotna kwestia, bo dzięki temu, że są to małe uszkodzenia, a przy tym są otoczone zdrową tkanką to regenerują się w niezwykle szybkim czasie. Dlatego jest to zabieg o wysokiej skuteczności ze względu na stymulację skóry do regeneracji, zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny oraz ogólnej poprawy jakości skóry. Dodatkowo te uszkodzenia goją się naprawdę szybko, co w porównaniu do innych metod jest znacznym plusem. Wiele kobiet ma obawy jeśli chodzi o ból. W tym przypadku wiele zależy od mocy lasera. Jednak nawet gdy korzysta się z większej mocy to podaje się wtedy znieczulenie, dzięki któremu nic się nie czuje. Dlatego też nie trzeba się martwić o ból, tylko korzystać z tego zabiegu skoro jest to możliwe. W naprawdę wielu przypadkach jest w stanie pomóc laser frakcyjny Kraków będzie całkiem dobrym miejscem żeby znaleźć dobry gabinet oferujący taki zabieg. Oczywiście warto pamiętać o tym, że potrzeba większej ilości sesji. Zazwyczaj jest to od dwóch do czterech. Wiele zależy od tego co właściwie pragnie się osiągnąć z pomocą tego zabiegu.

Na całym świecie stosunkowo często korzysta się z lasera frakcyjnego. Trzeba przyznać, że ta metoda cieszy się znaczną popularnością ze względu na swoją skuteczność. Dlatego też warto choć raz wypróbować ją na własnej skórze i przekonać się jakie właściwie efekty zapewnia.