Marzy mi się założenie własnej firmy, jednak nie jest to takie proste, z reszta i tak mam czas na biznesy, ponieważ dopiero co zdałam maturę, przynajmniej mam taką nadzieję. Bardzo lubię szyć ręcznie i tę umiejętność właśnie chciałabym wykorzystać. Przede wszystkim powiem o tym, że sama robię torebeczki. Są one naprawdę ciekawe i oryginalne. Już kilka moich koleżanek takie posiada.

W jaki sposób tworzyć torebki oryginalne?

oryginalna torebkaZawsze miałam zdolności manualne i lubiłam je wykorzystywać. Tworzenia torebek nauczyłam się od babci, która nauczyła mnie szydełkować. To właśnie szydełkowane torebki są w zakresie moich zainteresowań i umiejętności tworzenia. Szydełkowanie nie jest trudne – wystarczy zobaczyć filmy w internecie jak się to robi. Aby uszyć właśnie taką torebkę, potrzebne są druty do szydełkowania oraz włóczkę, która będzie stanowić materiał. Kolor dobieracie sami. Na początku warto sobie zrobić szablon, aby określić pożądany kształt torebki. Jak już powstanie oryginalna torebka w stanie surowym, należy do niej doszyć pasek. Jest to bardzo proste. Wystarczy mieć grubą lamówkę, igłę i nici. Oprócz tego, do torebki wszywamy także zamek błyskawiczny, ale tworzyłam również oryginalne torebki na guziki. na końcu zajmuję się ozdabianiem. Tutaj w tym zakresie panuje już konkretna dowolność. Dodatkiem były różne koraliki, kolorowe kamienie, a także kokardki.

Na moim koncie mam już bardzo dużo projektów tych oryginalnych torebek. Ze względu na to, że sa one ręcznie robione nie są tanie. Spędzam nad nimi sporą część dnia, dlatego muszą one mieć swoją cenę. To, że tak dokładnie wszystko robię sprawia, że torebki były bardzo popularne w mojej byłej szkole. Wielu osobom robiłam je na zamówienie, a teraz nadszedł czas, abym zaczęła je sprzedawać w internecie.