Początki waporyzacji miały miejsce już ponad 40 lat temu. Jednakże ówczesna technologia nie była w stanie sprostać pokładanym w niej nadziejach i pomysł został reaktywowany niemal trzy dekady później, gdy dysponowano niezbędnymi materiałami.

Przenośne vaporizery od Pax

vaporizer paxDobre urządzenie do waporyzacji powinno być kompaktowe i lekkie, albowiem nikt nie lubi nosić w kieszeniach przedmiotów ciężkich i nieforemnych jednocześnie. Oczywiście wielu producentów stara się, by ich urządzenia były odpowiednio małe, ale niestety niewielu się to udaje. Natomiast jednym z nich jest na pewno Pax, który sprzedaje swoje urządzenia na całym świecie. Vaporizery tej marki są też niezwykle wydajne i słyną z tego, że wytwarzają bardzo duże ilości gęstej pary. Jeżeli natomiast chodzi o konstrukcję, to warto podkreślić iż niektóre modele mają obudowę z tytanu, dzięki czemu przetrwają każdy upadek, nawet ze sporej wysokości. Vaporizer Pax możemy kupić w sklepach dla vaperów – zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Jednak w sklepach online mamy znacznie bardziej urozmaicony wybór, gdyż większość sklepów stacjonarnych posiada co najwyżej dwa lub trzy urządzenia tej firmy. Cena Paxów zaczyna się od 500 złotych, a kończy na cenie dwa razy wyższej. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że na rynku są waporyzatory, które mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jednakże Pax, mimo, że nie należy do najdroższych, to na pewno do najlepszych, co potwierdzają nie tylko statystyki sprzedażowe, ale przede wszystkim vaperzy.

Pax produkuje urządzenia najwyższej jakości, które są doskonałe zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych vaperów. Są bardzo proste w obsłudze i odparowują susz już w kilkanaście sekund, dzięki czemu zużywają baterie bardzo ekonomicznie.