Ostatnio mój 3 letni synek bardzo zainteresował się samochodzikiem na akumulator, który posiadał jego starszy kuzyn. Szybko zaczął suszyć mi głowę, żebym mu taki kupiłam. Z początku nie byłam pewna, czy to dobra zabawka dla dzieci w jego wieku, ale moja siostra powiedziała mi, że takie zabawki są przeznaczone nawet dla młodszych dzieci, i że bez problemu kupię takie autko dla synka.

Kupiłam polecane autko akumulatorowe

auto na akumulator dla 3 latkaUdałam się do sklepu z zabawkami i zapytałam o auto na akumulator dla 3 latka. Sprzedawczyni od razu poradziła mi dobry model dla dziecka w jego wieku. Dowiedziałam się od niej, że zabawka jest w pełni bezpieczna. Siedzisko posiada specjalne zabezpieczenia, które uniemożliwiają dziecku wypadnięcie z autka lub wychylenie się. Poza tym siedzisko i oparcie jest regulowane, tak żeby dziecko mogło wygodnie sięgnąć do pedałów. Jeśli chodzi o akumulator nie ma on zbyt dużej mocy. Dzięki temu jest energooszczędny i nie wymaga częstych ładowań, ale przede wszystkim dziecko w swoim samochodziku nie może się za bardzo rozpędzić. Auto może być również sterowane za pomocą pilota, więc zawsze będę mogła wyhamować i zatrzymać samochodzik jeśli dziecko się zbyt mocno rozpędzi albo odjedzie ode mnie za daleko. Uznałam, że taka zabawka jest wystarczająco bezpieczna i bez problemu mój 3 letni synek sobie z nią poradzi.

Zakupiłam samochodzik. Akumulator szybko się załadował i rzeczywiście nie wymagał zbyt wiele prądu. Byłam bardzo zadowolona. Tym bardziej, że udało mi się dostać zabawkę w bardzo przystępnej, niskiej cenie, a była ona wysokojakościowa. Ze względu na regulowane siedzisko i oparcie samochodzik służył mojemu synkowi przez dłuższy czas. Samochodzik dzięki temu rósł razem z dzieckiem. W dodatku był prosty w obsłudze.