Prowadzę małą firmę usługową, która istnieje już na rynku od 20 lat. Czasy są różne, raz mamy dużo zamówień, czasem mniej. Jednak najczęściej otrzymujemy zlecenia od stałych klientów, którzy zaufali jakości wykonania, a nie tylko czasowi realizacji i super konkurencyjnej cenie. W jaki sposób podziękować takiemu klientowi?

Kalendarze książkowe, praktyczne i stylowe

stylowe kalendarze książkowe dla firmBędą tyle lat w biznesie, ma świadomość tego, że o klienta trzeba dbać. Jeśli poczuje się doceniony wróci i poprosi o kolejne zlecenie. Przez te kilka lat nauczyłem się, że upominek dawany raz w roku może czynić cuda. Co jest najlepszym rozwiązaniem? Stylowe kalendarze książkowe dla firm, to zawsze świetny wybór. Są one praktyczne i stylowe, a jeszcze dodatkowo mogą być indywidualnie dostosowane do klienta. Do tego jeszcze dochodzi logo na okładce, które samo w sobie robi reklamę firmie. Stosuję takie rozwiązanie od kliku lat. Klienci są bardzo zadowoleni, raczej nikt kto prowadzi nie wzgardzi takim upominkiem. Stylowe kalendarze dla firm są wykonywane przez wiele drukarni, w obecnych czasach jest mnóstwo wzorów, kolorów, jedne są w linie, inne w kratkę, następne z podziałem na tygodnie i dni. Tak naprawdę do wyboru do koloru, ale taki otrzymany jako upominek od kogoś, a szczególnie od współpracownika – nie tylko cieszy, ale również umacnia więź biznesową. I warto raz do roku właśnie zainwestować nie tylko w firmę, ale również w ego klienta. 

Wszystkim polecam takie rozwiązanie. Stylowe kalendarze książkowe dla firm nie są byt drogim rozwiązaniem, a naprawdę pomagają w relacjach z klientem. Zastępują wiele innych droższych podarunków. A jednocześnie są również reklamą dla firmy, która te kalendarze daje, oczywiście pod warunkiem, że na okładce znajdzie się logo firmy.