Zawsze w sytuacji kiedy nasze auto zostanie uszkodzone i wymaga naprawy z OC sprawcy to mamy możliwość, a nawet obowiązek skorzystać z samochodu zastępczego. Nie musimy się martwić, że będziemy musieli nagle przesiadać się w komunikacji miejskiej czy też do taksówki, a nasze auto będzie stało u mechanika kilka tygodni. W takiej sytuacji dzwonimy do wypożyczalni i ich obowiązkiem jest podstawić nam na miejsce zdarzenia zastępcze auto.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

samochody z oc sprawcy bezgotówkowo łódźZdarzają się w naszym życiu sytuacje, na które nie mamy wpływu i często są to wypadki drogowe. Czasami dochodzi do takiego uszkodzenia, że nasz pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy, więc musimy go naprawić. W przypadku kiedy wina była po stronie drugiego kierowcy to koszty zostaną pokryte z OC sprawcy. Tak samo jest w przypadku kiedy korzystamy z auta zastępczego, które jest nam niezbędne do wykonywania zawodu albo potrzebujemy go, żeby zawozić dzieci do szkoły lub przedszkola. Wystarczy jedynie udowodnić to, że auto jest nam niezbędne i wypożyczalnia pojazdów na koszt sprawcy kolizji wypożyczy nam samochód. Możemy sobie wybrać dowolny pojazd, ale nie może on przekraczać równowartości naszego pojazdu. Tak działają wypożyczalnie aut oferujące samochody z oc sprawcy bezgotówkowo Łódź. Auto zastępcze otrzymamy tylko i wyłącznie na okres naprawy naszego pojazdu i zaraz po tym, jak odbierzemy nasze auto z warsztatu samochodowego, należy się udać do wypożyczalni, aby oddać samochód zastępczy.

Wypożyczalnie samochodów posiadają pojazdy zarówno luksusowe, jak również terenowe czy też sportowe więc nie będzie problemu, aby znaleźć podobne auto do naszego. Dodatkowo niektóre wypożyczalnie mają również auta dostawcze, więc jeśli zależy nam na takim samochodzie to także będziemy mogli takie wypożyczyć. Samochody zastępcze są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które wykonują zawód, w którym auto jest niezbędne.