Moje tatuaże są wykonane perfekcyjnie i jestem z nich bardzo dumna! Każdemu znajomemu, który chce wykonać tatuaż polecam studio w którym ja je robiłam. Mimo to, jeden z nich niestety musiałam usunąć ze względu na pracę.

Gdzie najlepiej usunąć tatuaż?

usuwanie tatuażu SzczecinNawet moja mama, która na ogół jest przeciwna takim ozdobom na ciele, zawsze powtarzała, że moje tatuaże wyglądają znakomicie. Dopracowane w najmniejszym szczególe, wyglądały jak obrazy na płótnie. Jeden z nich taki obraz nawet przestawiał, mojego ukochanego malarza Beksińskiego. Jednak postanowiłam go usunąć. Dlaczego? Po ukończeniu studiów na wymarzonym kierunku, dostałam propozycję stażu w Japonii. Niestety, ale ten kraj bardzo rygorystycznie podchodzi do tatuaży, więc wolałam usunąć niż tracić szansę na lepsze życie. Umówiłam się zatem na dokładne usuwanie tatuażu Szczecin miał najlepsze opinie w tej kwestii i to właśnie tam zawitałam. Cały proces był całkowicie bezbolesny, może miejscami odczuwałam lekkie szczypanie, ale nic poza tym. Wykonywany laserem, miał na celu rozcieńczyć tusz w taki sposób, aby naturalnie nasz organizm go wydalił. Co zatem idzie zabieg był w stu procentach bezpieczny. Składało się na niego kilka sesji podczas których dane fragmenty tatuażu były usuwane. Sądziłam, że mimo wszystko po tatuażu zostanie jakiś drobny ślad, cokolwiek, a jednak kiedy strupki się zagoiły i cały proces rekonwalescencji skóry dobiegł końca, nie było najmniejszego śladu po moim tatuażu, pomimo, że był on kolorowany, cieniowany i naprawdę porządnie wykonany!

Nie zrezygnowałam jednak z motywu. Stwierdziłam, że wytatuuję sobie ponownie obraz tym razem na plecach, czyli w mało widocznym miejscu. Jestem mimo wszystko pod wielkim wrażeniem poziomu na jakim stoi nasze polskie usuwanie tatuaży. Naprawdę profesjonalna robota nie pozostawiająca żadnych skutków ubocznych, ani tym bardziej grama tuszu w skórze!