Moje kilkunastoletnie auto ciągle o dziwo ma w pełni sprawny układ klimatyzacji. I to nie manualnej, ale automatycznej dwustrefowej. Pomimo wieku wszystko działa jak należy, ale odkąd kupiłem to auto w zeszłym roku wykonałem wszystkie niezbędne prace serwisowe. Klimatyzację napełniłem ostatnio, bo przecież tyle co zaczęły się letnie gorące dni.

Za napełnienie klimy zapłaciłem sto złotych

napełnianie klimatyzacji szczecinMoże się to wydawać mało wiarygodne, ale za uzupełnienie czynnika klimatyzacji w moim nastoletnim samochodzie zapłaciłem dokładnie sto złotych. Przy dzisiejszych stale rosnących cenach to naprawdę minimalna stawka. Wszystko dlatego, że skorzystałem z usług firmy, która napełnianie klimatyzacji Szczecin oferuje w namiocie przy okolicznym supermarkecie. Taka cena obowiązuje jednak tylko tych kierowców, którzy jeżdżą samochodem z klimą nabijaną starym czynnikiem. Nie miałem też całkowicie pustego układu klimatyzacji i dlatego napełnianie kosztowało mnie jedynie tyle. Po nabiciu klimy działa ona tak samo dobrze jak klimatyzacja w nowym samochodzie mojej żony. I co najważniejsze – mogę sobie regulować temperaturę po prawej i lewej stronie samochodu. Cieszę się, że w zeszłym roku zdecydowałem się na zakup niedrogiego auta używanego, ale z bardzo dobrym wyposażeniem. Komfort jazdy mam taki sam jak właściciele nowych samochodów sprzedawanych w salonach dealerskich. A nabicie klimy w moim samochodzie kosztuje naprawdę drobne.

Bardzo dużo jeżdżę swoim autem po mieście. Potrzebuję sprawnej i szybko chłodzącej klimatyzacji, dzięki której na niewielkim odcinku drogi mogę podróżować w komfortowej temperaturze. Układ klimatyzacji w moim samochodzie jest całkowicie sprawny, a jej nabicie czynnikiem poprzedniej generacji kosztowało mnie jedyne sto złotych, czyli jak na dzisiejsze ceny bardzo niewiele.