Na podstawie wielu filmów komediowych, a także relacji znajomych można wysnuć wniosek, że wspólne wyjścia ze współpracownikami to jeden wielki bal, którego nikt następnego dnia nie pamięta z powodu nadużycia alkoholu, który zamiast uświetnić zabawę, sprawił tylko tyle, że powiedzieliśmy kilka słów za dużo swojemu przełożonemu. Dlatego też imprezy integracyjne w Krakowie to specjalizacja mojej firmy i od wielu lat staramy się przełamać negatywny wizerunek tego typu spotkań.

Integracja z innymi może być świetną zabawą dla wszystkich

imprezy integracyjne w krakowieOczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego że nie wszyscy chętnie angażują się w różnego rodzaju gry i zabawy, więc dla takich osób także tworzymy stoliki, przy których można się zebrać i we wspólnym gronie porozmawiać. Oprócz tego zawsze staramy się zorganizować niezapomnianą zabawę w terenie, która naprawdę doskonale wpływa na integrację grupy, zacieśnia więzi towarzyskie, pokazuje prawdziwe oblicze drugiej osoby i sprawia, że po powrocie z takiej imprezy wszyscy patrzą na siebie przychylniejszym okiem, a właśnie taki jest główny cel imprezy integracyjnej. Później oczywiście cała zabawa przenosi się do jakieś sali, w której dominuje już głównie wspólne biesiadowanie, ale wcześniejsza gra dostarcza ciekawego tematu do rozmów. Nasza firma organizuje imprezy integracyjne w Krakowie już dłuższy czas, dzięki czemu mamy nawiązaną stałą współpracę z dużymi przedsiębiorstwami i cyklicznie planujemy dla nich kolejne atrakcje.

Jest to spore wyzwanie, by po kilku latach urządzić wszystkie atrakcje w taki sposób, by nic się nie powtórzyło, a osoby które przyjeżdżają na zabawę któryś raz nie mogły narzekać na nudę. Póki co udaje nam się dobrze wywiązywać z powierzonych zadań i cieszymy się sporym zaufaniem.