Już jak byłem dzieckiem robiłem zdjęcia podczas uroczystości. Zazwyczaj to para młoda czy także rodzina prosiła mnie o to, abym wykonywał zdjęcia podczas imprezy, gdyż wychodziło mi to najlepiej ze wszystkich. Z czasem stwierdziłem, że może warto pójść dalej w tym kierunku oraz podszkolić się w wykonywaniu właśnie różnorodnych fotografii ślubnych, które cieszą się na dzień dzisiejszy dużym zainteresowaniem.

Zainteresowanie wokół fotografii

fotografia ślubna częstochowa

Co najważniejsze, raczej nic nie zanosi się na to, aby to się zmieniło. Fotografia ślubna oferowana teraz jest przez wielu specjalistów na rynku, dlatego wiedziałem, że aby się przebić w tak konkurencyjnej branży będę musiał zachwycać wszystkimi zrobionymi fotografiami. wiedziałem również że najlepszą wizytówką będzie właśnie dobrze zrobione zdjęcie z wydarzenia, stąd też do każdego pstryknięcia oraz ujęcia przykładałem się odpowiednio, aby wyszło z tego coś niesamowitego, co spodoba się klientom, a także potencjalnie zainteresowanym osobom. Fotografia ślubna Częstochowa z czasem stała się moim podstawowym źródłem utrzymania z tego względu, że miałem naprawdę sporo zleceń jeśli chodzi o okres ślubny i weselny, czyli mniej więcej od marca do października. Miałem tak dużo zleceń, że część z nich musiałem nawet odrzucać ze względu na brak czasu. Z czasem jednak stwierdziłem, że konieczne będzie zatrudnienie również tak doświadczonego fotografa jak ja, aby ten mógł wspierać mnie w codziennym wykonywaniu zdjęć dla klientów. Im więcej zleceń, tym oczywiście miesiąc wygląda o wiele lepiej pod kątem finansowym.

Dlatego starałem się przejmować teraz wszystkie zlecenia, które mi się opłacają. Śluby mają także to do siebie, że obraca się dużym budżetem, a w nim na pewno znajdzie się pozycja dla dobrego fotografa. Jako fotograf na ślub muszę przede wszystkim dbać o to, aby nadążyć za trendami oraz technologią, która jest wykorzystywana do robienia zdjęć.