Makijaż permanentny to doskonała alternatywa dla codziennego długiego stania przed lustrem. Rano, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu do dyspozycji, każda sekunda jest na wagę złota. Jeśli zatem mamy możliwość na oszczędność nawet kilkunastu minut, warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej możliwości.

U kogo sprawdzi się makijaż permanentny brwi

makijaż permanentny brwi w WarszawieTrwały makijaż, którym możemy cieszyć się o każdej porze dnia czy nawet nocy to doskonała opcja zarówno dla zapracowanych, jak i dla bardzo aktywnych kobiet, które dotąd musiały martwić się o wygląd swojego make-upu z biegiem godzin. Przy wykonywaniu makijażu najbardziej problematyczne bywają brwi. Makijaż permanentny to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy wydawanych na kosmetyki, ale także pewność, że nowo testowany produkt nas nie uczuli i nie wywoła podrażnień. Jeśli chcesz wykonać makijaż permanentny brwi w Warszawie, to kosz takiego zabiegu waha się w granicach od 600 do 1200 złotych i zależny jest od metody, na jaką się zdecydujemy. Do wyboru mamy metodę włoskową, piórkową i cienia. Dobór odpowiedniej dla siebie dobrze oddać w ręce specjalistki, która po analizie stanu wyjściowego naszego łuku oraz ogólnej ocenie typu naszej urody dokona właściwej decyzji. Efektem zabiegu można cieszyć się od kilku miesięcy do nawet dwóch lat, jednak w tym czasie konieczne będzie uzupełnienie pigmentu w skórze, zwane inaczej korektą brwi.

Jeśli jesteś pracującą mamą, która rano musi przygotować do wyjścia nie tylko siebie, ale także gromadkę pociech bądź też twoja praca wymaga od ciebie dużej aktywności i nieskazitelnego wyglądu, warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które pomoże oszczędzić cenne minuty każdego ranka i da pewność, że nasz wygląd pozostał nieskazitelny z każdą upływającą godziną.