Większość kobiet zwraca dużą uwagę na własny strój, który faktycznie może sprawić, że będą czuć się pięknie i atrakcyjnie. Moda zmienia się co jakiś czas i niektórzy za nią podążają, a inni szukają własnego stylu, który będzie dopasowany właśnie do nich. Kobiety lubią nosić długie sukienki, ale nie zawsze muszą być standardowe kroje w stonowanych kolorach. Coraz większą popularnością cieszy się połączenie stylu vintage, bohemy i glamour.

Gdzie szukać długich spódnic w stylu boho?

długie spódnice bohoNie każdemu człowiekowi musi podobać się to samo i nie każdy odważyłby się założyć dany strój. Kilkanaście lat temu pojawił się w modzie zupełnie nowy trend, który połączył styl hippisowski ze stylizacjami vintage, bohemy i glamour. Mogło się wydawać, że nie zyska on światowej popularności, jednak stało się tak, jak zakładali projektanci. Dziś bardzo wiele kobiet nosi długie spódnice boho. Ten styl cechują różnorodne kolory, nieszablonowe fasony, azteckie czy nawet indiańskie wzory. Nosząc ubrania w stylu boho mamy czuć wolność, radość, a także romantyzm. Znakiem rozpoznawczym tego stylu są również prześwitujące tkaniny, motywy kwiatowe i haftowane topy. Styliści często łączą lekkie materiały z butami, które są dużo bardziej masywne. Takie kontrastowe połączenie okazuje się być bardzo intrygujące. Mamy całkowitą dowolność podczas łączenia ze sobą różnych elementów. Styl boho to awangarda, swoboda i oryginalność.

Nie da się ukryć, że bardzo wiele kobiet co jakiś czas chce zmienić to, co ma w swojej garderobie. Zazwyczaj sezon letni jest doskonałym momentem na to, aby zrobić porządki w szafie. Często poszukujemy czegoś, czego nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji założyć. Bardzo wiele osób zachwycił styl boho, który już kilkanaście lat temu stworzony został przez stylistów gwiazd. Teraz mamy szansę wyglądać tak jak one.