Od wielu lat pracuję w branży budowlanej, przy izolacji i pokryciach dachowych. Długo miałem problem, ze znalezieniem produktów izolacyjnych, które zapewnią dobre krycie na lata. Często po kilku miesiącach musiałem robić poprawki, przez co ponosiłem dodatkowe koszty.

Zalety współpracy z firmą Kemcol

firma kemcolMyślałem już o przebranżowieniu się, a nawet zamknięciu działalności. Przed ostatnim zleceniem znajomy polecił mi produkty Kemper System. To był strzał w dziesiątkę! Na polskim rynku dystrybutorem jest firma Kemcol. Kupując w tej firmie, mam gwarancję, że są to oryginalne produkty, najwyższej jakości. A jest to jakość światowa, produkty oferowane przez Kemcol są stosowane w całej Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych i Azji. Wyroby izolacyjne są łatwe w przygotowaniu i stosowanie ich nie sprawia żadnych problemów, ponieważ wszystkie są w postaci płynnej. Pracownik na placu budowy tworzy specjalną, kilku składnikową mieszankę, która po nałożeniu dopasowuje się do kształtu podłoża. Po wyschnięciu zbroi się ją włókniną, co daje mocną i trwałą warstwę izolacyjną. Na stronie polskiego partnera można obejrzeć izolacje wykonane z użyciem ich produktów, zapoznać się z informacjami na temat działalności firmy oraz przejrzeć aktualną ofertę i nawiązać kontakt. W ofercie obecnie znajdują się wyroby do izolacji i pokrycia między innymi: dachów, balkonów, tarasów, parkingów, mostów, dachów zielonych, zabytkowych budynków i świetlików dachowych. Od niedawna firma oferuje też lakiery poliuretanowe do łodzi i powłoki do zabezpieczania drewna.

Od kiedy zacząłem swoją współpracę z Kemcol, moi pracownicy wykonują swoje zadania bardziej wydajnie, klienci już się nie skarżą i nie muszę robić już żadnych poprawek. Produkty Kemcol sprawiły, że  moja firma złapała wiatr w żagle i prężnie się rozwija.