W naszej miejscowości na miejscu, gdzie kiedyś była znana wszystkim drogeria, powstał teraz dość nietypowy sklep. Spotkał się on z ogromnym zainteresowaniem szczególnie ze strony młodych ludzi. Uściślając, jest to sklep odzieżowy, ale taki, w którym można składać zamówienia na własne projekty. Spersonalizowane ubrania są bowiem od kilku lat w modzie. 

Spersonalizowana bluzka hitem tego lata

koszulki z napisamiSklep odzieżowy, który powstał na miejscu starej drogerii, od samego początku przyciąga mnóstwo klientów, szczególnie młodych. Chodzi głównie o to, że można w nim samemu projektować koszulki z napisami, które w przeciągu dwóch dni są wykonane i gotowe do odbioru. Wygląd koszulek projektuje się w specjalnym programie komputerowym przy pomocy gotowych szablonów. Można też użyć własnych pomysłów. Do kupienia są głównie koszulki z krótkim rękawem, jednak z racji zbliżającej się zimy firma przewiduje również dostawę bluzek z długim rękawem , nie wykluczając również dołączenie do oferty bluz z kapturem. Na ten moment szeroka gama produktowa wynika z ilości rozmiarów. Mamy więc dostępne koszulki dla małych dzieci, przez koszulki dla młodzieży, kobiet aż po duże rozmiary męskie. Wszystkie bluzki wykonane są z wysokiej jakości materiału, który jest przyjazny środowisku oraz pozwala oddychać skórze. Koszulki możemy wybrać w dowolnym kolorze. Na ten moment zamawiać możemy tylko spersonalizowane napisy. Za parę miesięcy jednak ma się pojawić możliwość umieszczania zdjęć. Będzie to doskonała opcja na prezent świąteczny. 

Nowy sklep, w którym klient może brać czynny udział w projektowaniu kupowanego ubrania, okazał się prawdziwym hitem. Wysokiej jakości koszuli zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, na których można umieścić spersonalizowany napis, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.