W mojej miejscowości właśnie zwolnił się spory lokal, który jest do wynajęcia. Z moją koleżanką zawsze mówiłyśmy, że otworzymy super drogerię jednak dotąd nie było na to odpowiedniego miejsca. W naszym mieście nie ma drogerii z prawdziwego zdarzenia, w której byłby dostępny szeroki asortyment produktów kosmetycznych oraz środków czystości.

Wózek do sklepu zamówiłam w Poznaniu

wózki sklepowe PoznańGdy usłyszałyśmy, że znalazła się odpowiednia lokalizacja postanowiłyśmy zaryzykować i podpisać umowę franczyzową z siecią drogeryjną. Dzięki takiej umowie o wiele łatwiej jest zacząć swój nowy biznes. Gdy w pomieszczeniu trwał remont ja zaczęłam rozglądać się za wyposażeniem. Aby zakupić wózki sklepowe Poznań wydaje się być dobrym miejscem. Znalazłam w Internecie firmę, która specjalizuje się w wyposażaniu magazynów oraz sklepów. Mają naprawdę duży asortyment. Samych wózków sklepowych jest kilka rodzajów. Są modele do mniejszych i większych sklepów, wykonane z różnych materiałów a także dziecięce. Z uwagi na to, że nasz sklep nie jest aż tak duży wybrałam wózki o mniejszych rozmiarach, tak aby swobodnie było można się z nimi poruszać między regałami. Dostałam bardzo dobrą ofertę od firmy, do której wysyłałam zapytanie. W związku z powyższym oprócz wózków postanowiłam zamówić także inne potrzebne wyposażenie. Wybrałam regały idealnie pasujące do wielkości wnętrza, dwa boksy sklepowe, systemy wejścia – wyjścia z wózkiem, dwie przeszklone gabloty oraz prezentery do ulotek i katalogów. Wszystkie zamówione artykuły zostaną przywiezione do naszego sklepu a także zmontowane oraz ustawione i przymocowane.

Zamówiłam ilości podane w projekcie wnętrza jednak dopiero po ustawieniu okaże się czy czegoś nie brakuje. Już nie mogę się doczekać kiedy sklep będzie wyposażony a artykuły do sprzedania porozkładane na półkach. Przed nami jeszcze dużo pracy ale jesteśmy bardzo podekscytowane.