Moja firma kosmetyczna ma już prawie 10 lat i bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku. Ostatnio coraz częściej nasze produkty sprzedawane są również w zagranicznych sklepach, zarówno stacjonarnych drogeriach, jak i przez Internet. Bardzo mnie to cieszy, jednak wraz z rozwojem firmy czuję dużą presję by nasze kosmetyki były najlepsze. Chcę by miały nie tylko jak najlepszy skład ale też piękne opakowania.

Hot stamping daje naprawdę ciekawy efekt

usługa hot stamping w WarszawieOd początku istnienia firmy opakowania naszych kosmetyków były eleganckie i schludne, jednak bardzo proste. Aż za proste, szczególnie teraz kiedy modne są kolorowe, ciekawe opakowania. Chcąc poprawić wygląd naszych opakowań wspólnie z zarządem postanowiliśmy wypuścić nową linię kosmetyków w luksusowych, holograficznych opakowaniach ze złotymi akcentami w postaci napisów i nadruków kwiatowych. Długo zastanawialiśmy się jaką technikę zastosować by opakowania wyglądały jak najlepiej. Po przeprowadzeniu badań rynku okazało się, że najlepszy będzie hot stamping, który można nazwać również termodrukiem lub złoceniem. Usługa hot stamping w Warszawie na szczęście jest bardzo wysokiej jakości, a chcieliśmy by złote elementy na opakowaniu zostały nadrukowane właśnie w ten sposób. Nasz grafik wykonał naprawdę świetną robotę i projekt opakowań był bardzo nowoczesny i przyciągający wzrok. A taki efekt właśnie chcieliśmy osiągnąć.

Obecnie na rynku konkurencja jak tak duża, że oprócz składu i działania kosmetyków trzeba klienta przyciągnąć również pięknym i interesującym opakowaniem. Dlatego i moja firma zdecydowała się na zmienienie opakowań by wyróżniać się wśród innych kosmetyków. Do ich wyprodukowania metoda hot stampingu sprawdziła się świetnie. Mogę powiedzieć, że efekt hot stampingu jest zjawiskowy!