Ostatnio dostałam wypłatę z mojej pierwszej dorywczej pracy. Chodziłam jeszcze do liceum, więc nie mogłam pozwolić sobie na więcej niż ze trzy godziny dziennie po lekcjach na pracę. Cały czas zastanawiałam się, co kupię za te pierwsze własnoręcznie zarobione pieniądze. Wiedziałam, że musi być to coś, co będzie mi służyło i nie wyrzucę tego od razu.

Wybór wygodnych i modnych jeansów

jeansy z perełkamiRoznosiłam ulotki, tak więc dużo chodziłam po mieście. Patrzyłam sobie na witryny sklepów i wtedy mnie olśniło. Ujrzałam niesamowite jeansy z perełkami i aż musiałam wejść do środka. Były z jasnego jeansu, ozdobione dodatkowo jeszcze białą koronką przy kieszeniach i perełkami. Perełki są teraz bardzo modne i każda z moich koleżanek ma albo sweterek, albo bluzkę z tą ozdobą. Ja nie miałam nic, bo dopiero rozpoczęłam pracę, a moja mama mówiła, że nie będzie mi na razie na nic dokładać, bo trzeba było zrobić remont generalny domu. Po pracy od razu poszłam przymierzyć spodnie. Były bardzo wygodne i można było poruszać się w nich swobodnie, nigdzie mnie nie cisnęły. Były wykonane z dobrego materiału. Nie musiałam nawet żadnego paska do nich kupować, bo były akurat, Zawsze jak kupowałam spodnie, to w nogach były dobre, a w pasie mi spadały mocno. Przez to psuł się cały efekt spodni. No a tutaj nie musiałam już niczego dodawać. Spodnie idealnie układały się na pośladkach i dawały efekt push upu, jak takie popularne ostatniego sezonu rozchwytywane legginsy.

Jak kupiłam te jeansy, to moje koleżanki od razu zauważyły, że mam coś nowego. Pochwaliły dobry gust i wypytywały gdzie kupiłam takie piękne spodnie. Jednak nie zdradziłam im tej tajemnicy. Nie chciałam, żeby zaraz co druga koleżanka chodziła w takich samych. Moje piękne spodnie z perełkami są najładniejsze.