Lubiłam polować na okazje z przecen, ponieważ dzięki temu mogłam nabyć dobrej jakości towary w bardzo niskich cenach. W regularnej sprzedaży zapewne nie byłabym w stanie tyle rzeczy kupić. Mój mąż był zadowolony, ponieważ i on na tym zawsze korzystał.

Mocno obniżone ceny nowoczesnych lamp

lampa podłogowa zuma lineJego gabinet w domu, gdzie pracował również sama urządziłam i zrobiłam to bardzo niskim kosztem. Udało mi się znaleźć przecenione meble biurowe i sofę ze skóry. Dom ogólnie sama urządziłam cały. Brakowało mi tylko lampy stojącej, ale miałam upatrzoną taką konkretną i zamierzałam kupić ją dopiero, jak sklep z oświetleniem ogłosi przecenę. Upatrzona przeze mnie lampa podłogowa Zuma Line, była idealna do salonu i bardzo mi się podobała. Opłacało się poczekać, ponieważ sklep wprowadził obniżkę cen na wszystkie swoje produkty. Ceny nowoczesnych lamp podłogowych były mocno obniżone a na to właśnie czekałam. Zwolniłam się wcześniej z pracy, żeby pojechać do sklepu po lampę. Tak niskie ceny zawsze przyciągały tłumy a ja chciałam mieć pewność, że uda mi się kupić tę konkretną lampę. Kiedy pojawiłam się w sklepie, to było tam sporo ludzi. Towaru też było mniej, bo został wykupiony. Miałam farta, ponieważ została ostatnia lampa podłogowa, którą chciałam i od razu ją wzięłam. Byłam zadowolona, że mi się udało i od razu zadzwoniłam do swojego męża, żeby o wszystkim mu powiedzieć. Przy okazji kupiłam też lampkę nocną do sypialni, bo kosztowała grosze i nie mogłam tego przegapić.

Mój mąż złapał dodatkową fuchę, która mu pasowała, gdyż również mógł pracować w domu. Obiecał, że za zarobione pieniądze zabierze mnie na wycieczkę. Ucieszyłam się, bo od długiego czasu nie byliśmy razem na urlopie. Oboje dużo pracowaliśmy, ponieważ potrzebowaliśmy pieniędzy.