Zamawiając poszczególne dekoracje weselne, nie należy zapominać o specjalnych winietkach, które zawiesza się na alkohol dla gości. Ten niewielki element sprawi, że wszystko będzie wspaniale się prezentować i wzajemnie się dopełniać pod względem motywu przewodniego przyjęcia ślubnego. Bardzo często sprzedawcy oferują specjalne zestawy weselne, które składają się m.in. z zaproszeń, zawieszek alkoholowych i winietek.

Czym kierować się przy zakupie zawieszki na wódkę?

zawieszka na wódkę weselnąPrzede wszystkim ważne, aby była spójna z pozostałymi dekoracjami, które znajdą się na stole. Można więc zdecydować się na wspomniane już zestawy lub postawić na neutralny wzór i kolor etykietki. Dobrze też, by zawieszka na wódkę weselną była dosyć prosta w montażu – nie straci się wtedy czasów i nerwów, jak to ma miejsce w przypadku przyklejanych etykiet. Obowiązkowo na zawieszkach powinny znaleźć się dane przyszłej pary młodej wraz z datą ich najważniejszego dnia. Obecnie bardzo popularne są także zawieszki, które zawierają humorystyczne wierszyki oraz toasty. Wszystko zależy od własnych upodobań oraz klimatu planowanego przyjęcia ślubnego – jeśli od początku stawia się na dobrą zabawę oraz zadowolenie gości, to jak najbardziej można postawić na zabawne karteczki, które poprawią humor niejednej osobie. Z kolei, gdy najważniejszy jest wyjątkowy i podniosły klimat, to wtedy lepiej nie przesadzić i wybrać eleganckie zawieszki.

W internecie dostępny jest niezwykle szeroki wybór przeróżnych alkoholowych zawieszek, które jeszcze bardziej podkreślą ważność ślubu oraz staną się symbolem podziękowania dla gości za ich przybycie (jeśli wybieramy zabawne toasty). Etykiety nie są zbyt kosztowne, często można trafić na opcję samodzielnego wydruku – wtedy wystarczy doczepić kolorową wstążeczkę i umieścić produkt na butelce.