Krzesła barowe kojarzy większość z nas i dla wielu stanowią one jedynie wyposażenie lokali gastronomicznych. Jednak najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz pokazują, że hokery sprawdzają się świetnie w prywatnych mieszkaniach i domach. Coraz chętniej wstawiamy je również do naszych biur oraz innych miejsc pracy, w których dużo czasu spędzamy w pozycji siedzącej.

Hokery w kuchni, jadalni i w salonie

wysokie krzesła hokeryNowoczesne wnętrza bardzo często łączą w sobie różne style wyposażenia. Eklektyzm stanowi nieprzemijający od wielu sezonów trend, dzięki któremu mamy bardzo szerokie możliwości w kompletowaniu umeblowania do naszych pomieszczeń. Jednym z elementów, na który decyduje się coraz większa liczba osób są wysokie krzesła hokery. Jeszcze do niedawna w Polsce nie były one zbyt popularne, jednak wraz z postępującą globalizacją zaczęliśmy dostrzegać style panujące w innych krajach. W naszych domach pojawiły się kuchenne wyspy oraz aneksy kuchenne, oddzielane od salonów jedynie niewielkimi ladami barowymi. I w tym miejscu znalazły zastosowanie hokery. Obecnie producenci oferują nam klasyczne modele z drewnianymi nogami oraz obitymi skórą (lub tworzywem skóropodobnym) siedziskami, a także nowoczesne krzesła na jednej lub trzech nogach z metalu i profilowanymi siedziskami z tworzyw sztucznych. Innowacyjne hokery posiadają możliwość regulowania wysokości, a ich kolorystyka jest tak szeroka, że można dobrać mebel do każdego rodzaju wnętrza,, niezależnie czy jest to salon, kuchnia, czy jadalnia.

Wysokie krzesła barowe, czyli hokery są obecnie bardzo popularne, a sezonu na sezon stale przybywa ich miłośników. Szeroki wybór stylów, kształtów oraz kolorów sprawia, że zaspokajają one gusta zarówno osób ceniących sobie klasyczną elegancję, jak i zwolenników awangardowych mebli.