Od jakiegoś czasu planowaliśmy dziecko. Kiedy w końcu się udało, skakałam z radości. Od razu zaczęliśmy planować zakupy dla maleństwa. Najbardziej podobało mi się kupowanie tych wszystkich kolorowych ciuszków i różnych dodatków. Już nawet pokój miałam gotowy. Wszystko w różowych barwach, ponieważ oczekiwaliśmy dziewczynki.

Wybór odzieży ciążowej

modne ubrania ciążoweW tym całym szale zakupów, zapomniałam o sobie. W końcu w ciąży kobiece rozmiary ulegają zmianom. Nie miałam żadnej ciążowej odzieży odpowiedniej na ten czas. Wybrałam się więc do sklepu po modne ubrania ciążowe, ponieważ chciałam być modną mamą. Nie lubiłam ubierać się nieatrakcyjnie, nawet w ciąży, dlatego szukałam odpowiednich ubrań. Na szczęście, w obecnych czasach, wybór jest spory i każda z mam z powodzeniem znajdzie coś, co będzie odpowiadało jej gustowi. Bardzo szybko trafiłam do działu z odzieżą ekskluzywną. Od razu spojrzałam na materiał tamtej odzieży i przyznam, że byłam zaskoczona. Same najwyższej jakości, miłe w dotyku i z odpowiednią wentylacją. Nie przepadałam za sztucznymi materiałami, w których skóra nie mogła oddychać. Na początku kupiłam sobie dwie sukienki. Jedna była na co dzień, a druga z przeznaczeniem do ubrania na wigilię. Oprócz tego, nabyłam ciążowe legginsy ze skórzanymi wstawkami, które świetnie się prezentowały. Leżały idealnie dzięki zawartości elastanu. Było mi w nich bardzo wygodnie i idealnie nadawały się nawet na większe wyjścia.

Moje zakupy odzieży ciążowej robiłam po praz pierwszy i były bardzo udane, mimo, że nie znałam się zbytnio na takich zakupach. W sklepie dowiedziałam się wszystkiego, ekspedientki poinformowały mnie również o rabatach i o tym, jak dobierać odpowiedni rozmiar. Za jakiś cza znowu dokonałam tam zakupów, kiedy już miałam większy brzuch.