Ostatnimi czasy, nie spałam zbyt dobrze. Może było to spowodowane stresem jaki przeżywam. W pracy mamy cały czas dużo zajęć i ze wszystkim trzeba się uporać w odpowiednim terminie. Dlatego wszyscy chodzą zestresowani, zostajemy po godzinach a już z samego rana musimy znów udać się do pracy. Byłam tak wykończona, że nie wiedziałam już co robić.

Wspaniałe i szerokie łóżka z drewna

łóżko drewniane 140x200Stwierdziłam, że nawet te 8 godzin snu wcale nie powoduje, że czuję się wypoczęta. Zaczęłam szukać przyczyny, bo nie mogłam wszystkiego zwalać na stres. Stwierdziłam, że mam za małe łóżko, a do tego bardzo niewygodne. Zawsze budziłam się jakąś zdrętwiała i bardziej zmęczona niż zanim się położyłam. Moim ratunkiem było łóżko drewniane 140×200 bo tylko taki rozmiar by mnie usatysfakcjonował. Potrzebuję dużo miejsca, żeby się rozłożyć, bo lubię spać w różnych dziwnych pozycjach. Dlatego w weekendy, które jeszcze mam wolne na szczęście, postanowiłam się zająć zakupami. Podczas pierwszego weekendu wybrałam się po łóżko. Piękne drewniane łóżko było mi bardzo potrzebne. Na łóżkach nie ma co oszczędzać, tak samo jak na pożywieniu. Te potrzeby fizjologiczne są dla nas najważniejsze. Człowiek składa się z wielu elementów, i cały ten nasz mechanizm napędza pożywienie oraz odpowiedni wypoczynek. Musimy być pełni energii każdego dnia, by móc mierzyć się z różnymi przeciwnościami. Dlatego zdążyłam szybko to załatwić. Drugiego weekendu wybrałam wygodny materac i od razu położyłam się spać.

Nigdy nie czułam się tak wyspana, jak po pierwszej nocy na nowym łóżku. Wstałam przed budzikiem i miałam w sobie tyle energii, że nawet poszłam jeszcze pobiegać przed pracą, jak za starych dobrych czasów. Mam nadzieję, że teraz wszystko wróci do normy, bo skoro będę się już wysypiać, to mogę działać.