Jestem wielbicielką oryginalnych mebli. Od wielu lat jeżdżąc w różne delegacje odwiedzam wiele sklepów z meblami. Nie mogę się powstrzymać, żeby do jakiegoś nie zajrzeć. Jednak nie zawsze dokonuję zakupów. Czasami kupuje coś nawet raz na pół roku. Ponieważ musi to być coś wyjątkowego, jakaś perełka, która mnie zachwyci.

Wygodne i porządne krzesła w salonie

solidne krzesło pikowane z kołatkąUwielbiałam meble retro, lub stylizowane na stare. Odwiedzałam sklepy z antykami i czasami udawało mi się dorwać coś w świetnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam sklep który spełnił moje oczekiwania, ponieważ miał same oryginalne i niepowtarzalne rzeczy. Nie było takich w każdym sklepie meblowym, były to meblowe unikaty. Właśnie tam zobaczyłam na wystawie solidne krzesło pikowane z kołatką które było stylizowane na krzesła jak w jakimś pałacu, które do tej pory widywałam tylko na filmach. Obawiałam się tylko, że będzie to jedno krzesło, a zależało mi na tym, żeby dostać komplet. Ostatnio akurat kupiłam dość spory drewniany stół i powoli zaczynałam myśleć o krzesłach. Od razu poszukałam ekspedientki i zapytałam, czy mają takich krzeseł więcej. Okazało się, że owszem, ponieważ krzesła pochodzą z kompletu i jest ich łącznie sześć. Ucieszyła się, że chcę od razu kupić cały komplet, ponieważ pojedyncze sztuki dłużej by się sprzedawały. Dzięki temu dostałam nawet zniżkę, gdy wzięłam cały zestaw mebli. Wszystkie były w bardzo dobrym stanie.

Zakup ten stał się ulubionym tematem rozmów moich gości, czyli znajomych i rodziny. Wszyscy zachwalali moje krzesła z kołatką, które pięknie prezentowały się przy nowym stole. Krzesła były w kremowym kolorze, więc od razu rzucały się w oczy. Poza tym, sprawiały, że w pomieszczeniu było ładniej i tak świeżo, za sprawą tych jasnych kolorów.