Przyszedł czas, by moja firma zaczęła się bardziej reklamować w przestrzeni miejskiej. Do tej pory stawiałam na reklamę internetową, ale w końcu pragnę dotrzeć głównie do lokalnych mieszkańców. Dlatego też zainwestowałam w ulotki rozdawane na ulicy, plakaty wieszane na słupach ogłoszeniowych.

Podnośnik koszowy był niezbędny

podnośniki koszowe oferowane w warszawieChciałam także, by na ścianie w biurowcu w którym znajduje się siedziba firma także zawisł wielki baner. Dzięki niemu z daleka będzie widać reklamę firmy, a klienci będą wiedzieli gdzie przyjechać. To opłacalna rzecz. Jednak jak zawiesić taki baner na wysokości? Drabina przecież będzie za niska. Jak sprawdziłam ile za taką usługę liczą sobie firmy zajmujące się pracami alpinistycznymi to złapałam się za głowę. To było zdecydowanie za dużo. Dlatego też wpadłam na pomysł by sprawdzić czy podnośniki koszowe oferowane w warszawie nie będą w dobrej cenie. Wtedy moi pracownicy mogliby się zająć powieszaniem. Potrzebny był jednak specjalistyczny sprzęt. Jak się okazało podnośnik koszowy można wynająć nawet na godzinę. I to w korzystnej cenie! To zdecydowanie była najbardziej opłacalna opcja ze wszystkich. Nawet moi pracownicy nie protestowali i byli gotowi to wykonania zdania. Podnośnik koszowy był wynajęty wraz z kierowcą, który kierował autem i koszem. Podniósł pracowników na odpowiednią wysokość, a oni szybko uwinęli się z wieszaniem banera reklamowego. Wszystko dobrze się trzymało i wyglądało. Na pewno fachowcy lepiej by tego nie zrobili niż moi pracownicy.

Teraz już będę wiedziała, że profesjonalny podnośniki koszowe można bez problemu wynająć w Warszawie. Zapisałam sobie numer tej firmy i jeśli jeszcze raz będę chciała zawieść gdzieś wysoko firmowy baner to skorzystam z ich usług. To będzie najlepsza opcja.