Razem ze znajomą otworzyłyśmy punkt z lodami i goframi w naszym mieście. Wybrałyśmy miejsce w pobliżu dużego blokowiska, dzięki temu zainteresowanie jest duże, a i konkurencji brak. Tak naprawdę w najbliższej okolicy, żeby zjeść loda, to można ewentualnie kupić takiego na patyku w osiedlowym sklepie. W zeszłym roku zainteresowanie było tak duże, że zaczęłyśmy się zastanawiać nad zmianą lokalu.

Firma oferujące parasole reklamowe

parasol reklamowyNiestety, poszukiwania nowego lokalu się nie udały. Nie chcemy rezygnować z osiedla, na którym mamy nasz punkt, żadne inne miejsce nie spełniało naszych oczekiwań. Po długich namysłach stwierdziłyśmy, że zainwestujemy w ogródek, który będzie się mieścił przed budką. Zamówiłyśmy kilka kompletów stolików z krzesełkami. Uważamy, że to jeszcze bardziej skusi naszych klientów, żeby nas odwiedzać. Koleżanka zaproponowała, że mogłybyśmy jeszcze zamówić parasol reklamowy z logiem naszej lodziarni. Dzięki temu nawet osoby przejeżdżające ulicą łatwiej zwróciłyby uwagę na nasz punkt. Już po kilku tygodniach nasz ogródek był gotowy na przyjęcie gości. Muszę przyznać, że to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłyśmy. Zainteresowanie jeszcze bardziej wzrosło, każdy chwali sobie możliwość posiedzenia sobie na dworze i spokojnej konsumpcji. Szczególnie mamy z dziećmi sobie chwalą, bo zjedzenie gofra z bitą śmietaną na stojąco, to nie lada wyczyn.

Parasol wstępnie zamówiłyśmy jeden i już wiemy, że musimy dokupić do każdego stolika osobny. Każdy z gości stara się upolować właśnie to miejsce pod parasolem. Jakość materiału, z którego wykonany jest parasol jest naprawdę świetna. W przypadku niepogody sprawdza się idealnie. Jest bardzo duży więc spokojnie pod nim ochronią się wszystkie osoby siedzące przy stoliku.