Ostatnio mój narzeczony wszczął po pijaku awanturę na ulicy i niestety, czekała go sprawa karna. Musieliśmy udać się do adwokata, ponieważ wiedzieliśmy że samodzielnie nie poradzimy sobie w sądzie, a pełnomocnikiem w sprawach karnych i tak mógł zostać tylko zawodowy adwokat. Musieliśmy znaleźć kogoś naprawdę bardzo dobrego, zależało nam bowiem na rzetelnej obronie w sądzie.

Gdzie w Tarnowie znajdę odpowiedniego adwokata?

kancelaria adwokacka tarnówDo tej pory żadne z nas nie musiało korzystać z pomocy adwokata, dlatego zupełnie nie wiedziałam, czym powinnam się kierować przy wyborze prawnika do obrony w sądzie. Na szczęście moja przyjaciółka poleciła mi bardzo dobrego adwokata, a w zasadzie całą kancelarię. Była to bardzo dobra kancelaria adwokacka Tarnów to miasto w którym znajdował się jej oddział, dlatego nie musieliśmy nigdzie daleko jeździć. Przyjaciółka zapewniła mnie, że pracują tam bardzo dobrzy adwokaci, którzy mają duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądem, a także w sprawach karnych. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Adwokat do którego udaliśmy się z narzeczonym okazał się bardzo dobrym specjalistą, który zna się na rzeczy. Pomógł on nam przygotować się do rozprawy w sądzie, a także został pełnomocnikiem, dlatego wszystkie pisma procesowe były wysyłane bezpośrednio do niego i narzeczony nie musiał się już niczym zajmować.

Okazał się on również bardzo skuteczny, ponieważ ostatecznie narzeczony został uniewinniony przez sąd. Bardzo ważne było dla mnie również to, że mimo renomy i wielu pozytywnych rekomendacji miał on bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi i korzystanie z jego pomocy nie nadwyrężyło zbyt mocno naszego budżetu domowego. Jestem bardzo zadowolona, zresztą tak samo jak narzeczony.