Jestem 25-letnim mężczyzną i do niedawna miałem sporą nadwagę. Szukałem diet na redukcję masy, ponieważ taki otłuszczony brzuch czy uda, to nic estetycznego. Niestety wszelkie diety, jakie znajdowałem nadawały się tylko do kosza. Albo się nie najadałem, albo nie było żadnych efektów. Postanowiłem skorzystać z porady dietetyka.

Skuteczność dobrze ułożonej diety

układanie diety onlineChciałem wybrać się do gabinetu dietetycznego, jednak nie jest ich zbyt wiele, a kiedy już taki znajdowałem, kolejka była niewyobrażalnie długa, o terminach nie wspomnę. Na szczęście natrafiłem na dietetyka internetowego, który oferuje układanie diety online. Pomyślałem, że to właśnie coś dla mnie, dlatego postanowiłem się odezwać. Oczywiście zostałem wypytany o płeć, wiek, wzrost, masę, rodzaj pracy, uprawiane sporty i cel diety. Po krótkiej konwersacji otrzymałem plan dietetyczny uwzględniający wszystkie moje indywidualne potrzeby, a także mający na celu właśnie skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Byłem sceptycznie nastawiony po poprzednich dietach, ale postanowiłem spróbować. Okazało się, że dieta ta faktycznie jest specjalnie dla mnie. Wystarczyło mi to, co zjadałem i dodatkowo redukowała się moja waga. Teraz cieszę się szczupłą i dobrze wyrzeźbioną sylwetką, a to wszystko dzięki dietetykowi online. Jestem bardzo wdzięczny za ułożenie diety i szczerze polecam każdemu, kto chce schudnąć lub kto chce po prostu zdrowiej się odżywiać.

Moja nadwaga powodowała, że szybciej się męczyłem, ale też niestety towarzyszył mi zły nastrój. Nie była to dysmorfofobia, ale po prostu widziałem jak wyglądam i chciałem coś z tym zrobić. Dzięki poradom dietetycznym online wyszedłem z mojej nadwagi i teraz mogę cieszyć się nie tylko szczupłą sylwetką ale także mniejszym zmęczeniem pracą.