Każdy z nas ma niedoskonałości. Jedni mniej widoczne, inni bardziej. Niektóre z nich także są genetycznie uwarunkowane, zaś inne nabyte przez zły tryb żywienia, czy też nieodpowiednie dbanie o siebie. Na szczęście istnieją zabiegi, które potrafią pomóc w obu przypadkach!

Skuteczny sposób na pękające naczynka!

zamykanie naczynek - LublinJednym z najpopularniejszych problemów skórnych są pękające naczynka. Czasami występują one pod postacią silnego rumienia, a nieleczone mogą się przez lata pogłębiać. Dodatkowo nierzadko różne choroby, czy zła dieta i zaniedbanie mogą także doprowadzić nas do rumienia nabytego. Niektórzy jednak z natury posiadają słabe naczynka, które potrafią bardzo doskwierać szczególnie w okresie zimowym. Zawsze jednak możemy udać się na zamykanie naczynek – Lublin jest doskonałym miejscem w którym możemy zamknąć naczynka laserowo pod okiem najlepszych fachowców. Takie zabieg laserowy usuwa otwarte naczynka na twarzy, jak i również redukuje rumień występujący na nosie, czy policzkach. Dodatkowo nowoczesne lasery pozwalają nam bezpiecznie usunąć naczynka bez względu na ich kolor i, co ważniejsze, bez uszkodzenia skóry. Co więcej, taki zabieg przebiega bardzo szybko. Jest także bezbolesny, a jedyne co możemy odczuć zarówno podczas zabiegu, jak i podczas pierwszej doby po jego wykonaniu to jedynie lekkie uczucie szczypania, czy pieczenia, jednak bez obaw! Dla osób szczególnie wrażliwych, stosowane jest specjalne znieczulenie!

Po wykonanym zabiegu specjaliści poinstruują nas o tym, jak dbać o naszą skórę, aby w przyszłości zredukować powstawanie rumienia, czy właśnie pękających naczynek. Jest to ważne, ponieważ już za sprawą zmiany trybu żywieniowego, oraz wzmożonego dbania o te wrażliwe partie ciała możemy naprawdę uzyskać w przyszłości rewelacyjne efekty i być może zażegnać pękające naczynka na zawsze!