Samochody dostawcze to bardzo obszerny temat. Oprócz tego, że postanowiliśmy razem ze wspólnikiem zainwestować trochę i do każdego auta wynajmowanego przez nas coś dołożyć. Konkurowaliśmy z innymi wypożyczalniami obecnymi na rynku głównie ceną, gdyż to właśnie na nią większość osób zwraca dużą uwagę.

Rola wypożyczalni dla klienta

wypożyczalnia samochodów dostawczych na terenie Warszawy

Wypożyczalnia samochodów dostawczych powinna według nas posiadać indywidualną ofertę pod każdego klienta, który pojawi się w firmie. Zazwyczaj mamy do czynienia z klientami firmowymi, którzy raczej zainteresowani są wynajmem kilku samochodów na raz na dłuższy okres czasu. To z takich klientów właśnie jest najwięcej pieniędzy i my jako wypożyczalnia samochodów dostawczych dobrze o tym wiedzieliśmy. Wiadomo, ludzie wynajmują takie samochody do przewożenia naprawdę różnych materiałów. Nieuniknione więc było zainwestowanie w myjnię samochodową, która za każdym razem po oddaniu samochodu przez klienta będzie go doprowadzać do porządku. Zdawałem sobie sprawę jak osoba odpowiedzialna za relacje z klientami, że ci zwracają dużą uwagę na historię auta oraz awaryjność. Wypożyczalnia samochodów dostawczych na terenie Warszawy powinna posiadać przede wszystkim sprawne samochody, ale ich wygląd jest równie ważny dla klientów. Decydując się na biznes z wynajmowaniem aut trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, czy posiadamy środki na zadbanie o samochody, które wynajmujemy. Im więcej będzie aut do wynajęcia dla klientów, tym na pewno wypożyczalnia samochodów dostawczych będzie konkurencyjna i przyciągała uwagę klientów.

Ze względu, że z roku na rok posiadaliśmy coraz większe umiejętności w samochodach zaoferowaliśmy naszym klientom naprawdę ciekawe rozwiązania i odpowiadaliśmy na każde pytania, aby rozwiać wszelkie wątpliwości na temat wynajmu.