W szkole mojej córki cały czas coś się dzieje. Nie ma mowy o nudzie, czy rutynie. Liczne konkursy plastyczne, rysowanie kartek na rożne okoliczności, zdobienia różnymi technikami, formy przestrzenne. Dlatego moje dziecko uwielbiało chodzić do szkoły, ponieważ było bardzo energiczne i chętnie uczestniczyło we wszelakich aktywnościach.

Stroje karnawałowe dla dzieci

sprzedaż strojów karnawałowychParę dni temu córka przybiegła do mnie z radosna nowiną, że w szkole organizowana jest zabawa karnawałowa. Dlatego musiałam nabyć dla mojej pociechy jakiś fajny strój. Zastanawiałam się, jaki strój byłby odpowiedni. Szukałam miejsca, gdzie sprzedaż strojów karnawałowych jest dostępna stacjonarnie, ponieważ uważam, że najlepiej jest coś przymierzyć przed zakupem. Zwłaszcza, że dzieci mają takie nieregularne wymiary. Udało mi się znaleźć w centrum taki sklepik, w którym można było znaleźć stroje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i to w promocyjnych cenach. Miałam więc pole do popisu również dla siebie i zamiast dziecku kostiumu szukać, to sama sobie coś zaczęłam wybierać. Takie kostiumy można było nosić na różne okazje. Od imprez tematycznych, po jakieś wieczorki panieńskie. Dobrze, że są takie miejsca, gdzie można kupić coś takiego, ponieważ zwykłe sklepy odzieżowe maja tylko ubrania codzienne, lub wieczorowe. Tak więc dla mojej córki postanowiłam wziąć kostium Tygryska z Kubusia Puchatka, ponieważ jest to jej ulubiona postać z tej bajki. Jaka była zadowolona, gdy okazało się, że kostium leży jak ulał.

Bal karnawałowy mojego dziecka był bardzo udany, wszyscy bawili się świetnie, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Ja również nabyłam kostium i wraz z mężem wybraliśmy się na zabawę na dancingu dla dorosłych. Poczułam się, jakbym miała te 20 lat mniej i w końcu się wytańczyłam jak za dawnych czasów.