Pracując jako nauczycielka w szkole podstawowej miałam czasami przed sobą nie typowe wyzwania. Na szczęście zawsze przykładałam się do nauki dzieci i starałam się być najlepsza w tym co robię. Bardzo lubiłam swoją pracę, ponieważ widziałam w niej głęboki sens.

Wycieczkę do Malborka zapewniły przewozy osób 

przewóz osób bielsko białaOstatnio dostałam wezwanie od dyrektora. Nie wiedziałam o co chodzi, ponieważ rzadko wzywał mnie do swojego gabinetu. Jednak okazało się, że w tym roku to ja mam zorganizować wyjazd dla dzieci. Byłam w szoku, ponieważ nigdy wcześniej się tym nie zajmowałam i kompletnie nie wiedziałam od czego zacząć. Oczywiście dyrektor przydzielił mi pomocnika w postaci pana od fizyki. On miał w tym większe doświadczenie dlatego miałam się opierać na jego wiedzy. Na spotkaniu z rodzicami ustaliliśmy termin oraz miejsce docelowe. Okazało się, że dzieci najbardziej chcą odwiedzić znany wszystkim ze swojej tradycji zamek w Malborku. Oczywiście musiałam jeszcze zorganizować odpowiedni transport. To nie było łatwe, ponieważ firmy przewozowe rzadko chciały pracować ze szkołami. Na szczęście okazało się, że przewóz osób bielsko biała ma dla nas wielką wakacyjną promocję. Po niskich kosztach mieliśmy szansę zatrudnić kierowcę autokaru oraz wynająć odpowiednio duży autobus. Cieszyłam się, ponieważ dzięki temu koszt wyjazdu wcale nie będzie taki drogi. Taka pozytywna wiadomość zawsze ucieszyła rodziców.

Dla mnie oferta złożona przez firmę zajmującą się przewozem była bardzo atrakcyjna. Rzadko można było znaleźć kogoś kto doskonale się na tym zna i pomoże prowadzić autokar. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Nasza szkolna wycieczka do Malborka nie była droga. Wszyscy dotarliśmy i wróciliśmy bezpiecznie. Kierowca był sprawdzony i doświadczony.