Uwielbiam robić przetwory. Każdego lata i jesieni przygotowuję masę słoików, słoiczków z różnymi pysznymi rzeczami: z konfiturami, dżemami i ogórkami kiszonymi. Przygotowuję nawet własny keczup oraz soki. Uważam, że takie przetwory są dużo zdrowsze od produktów zakupionych w sklepie.

Wybór regałów metalowych

regały metalowe do spiżarniCo roku jednak mam problem ze znalezieniem miejsca na przetwory. Robię ich tak wiele, że ciężko jest znaleźć na nie miejsce. Oczywiście obdarowuję przygotowanymi specjałami rodzinę i bliskich przyjaciół jednak ta część, która zostaje dla nas jest i tak bardzo duża. Trudno jest mi się z moimi przetworami zmieścić. Postanowiłam więc przygotować sobie spiżarnię w piwnicy. Nasza piwnica jest dobrze zabezpieczona i sucha, nie ma w niej szczurów, ponieważ hodujemy specjalnie w tym celu koty. Dlatego myślę, że będzie bardzo dobrym miejscem na spiżarnię. Teraz muszę tylko kupić regały metalowe do spiżarni i gotowe. Pozostaje jeszcze ustawić na półkach przetwory i wszystko będzie w doskonałym porządku. Tak naprawdę zawsze marzyłam o tym, żeby mieć taką domową spiżarnię i w końcu udało mi się moje marzenie zrealizować. Wystarczyło tak niewiele – jedynie wstawić do piwnicy regały i gotowe. Teraz pozostaje mi już tylko pozostawiać na półkach moje przetwory i będę miała do nich bardzo łatwy dostęp. Wszystko sobie pięknie opiszę i będę wiedziała, co gdzie się znajduje. Przechowywanie przetworów na na regałach jest bardzo wygodną sprawą. A spiżarnia cieszy oczy.

Dlatego jeśli macie problem z przechowywaniem swoich przetworów, łatwo jest znaleźć znaleźć rozwiązanie. Wystarczy tylko jakieś niewielkie pomieszczenie wyposażyć w regały i umieścić w nim przetwory. Wszystko będzie doskonale dostępne i przetwory będą w doskonałym porządku.