Nie jestem brzydką dziewczyną, ale zdecydowanie brakuje mi pewności siebie. Wszystko przez te zęby, które nigdy mi się nie podobały. Do dentysty od zawsze chodziłam regularnie, ale z przednimi zębami nie mogłam nic zrobić. W końcu dentysta zaoferował mi rozwiązanie.

Piękny uśmiech dzięki implantom

implanty toruńKiedy około trzy miesiące temu odwiedziłam swojego stomatologa to zapytałam czy jest szansa, by poprawić mój uśmiech. Zęby miałam wleczone, ale to nie powodowało poprawy humoru przez przednie zęby. Stomatolog wtedy zaoferował mi implanty toruń i zainteresowałam się tym bardzo. Pojawiło się światełko w tunelu i nie było opcji, żeby tę okazję przepuścić. Stomatolog dokładnie mi wyjaśnił jak zakładane są implanty i na czym zabieg polega. Koszty nie były małe, ale byłam w takim stanie, że mogłabym wydać wszystkie pieniądze na poprawę uśmiechu. Kiedy już miałam pełne informacje na temat zabiegu to się zapisałam na te implanty. Najważniejsze dla mnie było, że jest w tym znieczulenie, ale stomatolog zapewnił mnie, że bez znieczulenia zabieg nie mógłby być w żadnym wypadku wykonany. Nidy nie miałam robionych implantów i wolałam zapytać o wszystko, nawet jak pytanie było pozbawione sensu. Podczas pierwszej wizyty stomatolog wziął odlew moich przednich zębów i później mi je spiłował, żeby na nie nałożyć implanty. Bardzo długo siedziałam na krześle, ale warto było przez to wszystko przejść. Dostałam zastępcze nakładki na zęby i mogłam normalnie pokazywać się ludziom. Po miesiącu miałam już gotowe implanty.

Dzięki temu zabiegowi, na który się zdecydowałam wyglądam teraz szałowo. Mam najpiękniejszy uśmiech na świecie a moja samoocena zdecydowanie wzrosła. Czuję się teraz lepiej i częściej się uśmiecham. To były bardzo dobrze wydane pieniądze.