Jakiś czas temu zauważyłam, że na mojej skórze pojawiają się zaskórniki i grudki mimo stosowania różnych drogeryjnych kremów. Zastanawiałam się od czego tak mi się dzieje, bo oczyszczałam twarz i wydawało mi się, że odpowiednio o nią dbam. Jednak najwidoczniej w tych kosmetykach było coś, co musiało źle mi służyć.

Pielęgnacja ze skutecznymi kosmetykami Lillamai

skuteczne kosmetyki LillamaiPostanowiłam jak najszybciej zmienić kosmetyki, jednak nie ufałam już drogeryjnym reklamom. Postawiłam na skuteczne kosmetyki Lillamai o których powiedziała mi moja przyjaciółka, która bardzo dba o składy kosmetyków. Zawsze mogę polegać na jej opinii. Kupiłam sobie na początek mojej przygody- krem z filtrem. Filtry obecnie są bardzo ważne i warto zawsze używać, czy to kremu, czy podkładu z jakąś ochroną przed szkodliwym promieniowaniem. Spodobał mi się zapach kremu, ponieważ był delikatny i nie był dodatkowo perfumowany. Nieraz od zwykłych kremów ten zapach był aż rażący i przesadzony. Zaczęłam stosować krem i oprócz tego kupiłam sobie jeszcze inne produkty do pielęgnacji twarzy. W jednym zamówieniu dostałam kilka próbek, dlatego mogłam sobie przetestować, co najbardziej będzie mi odpowiadało. Znalazłam coś dla siebie i teraz mogę powiedzieć, że problemy skórne zaczęły pojawiać mi się już znacznie rzadziej. Byłam zaskoczona, bo efekty pojawiły się bardzo szybko. Nie trzeba było długo czekać. Moje niedoskonałości praktycznie niknęły z godziny na godzinę.

Uważam, że warto zainwestować w swoją cerę, póki jeszcze jest młoda, by mogła zachować jędrność i energię przez następne lata. Później, gdy jesteśmy już starsze, ciężko zachować odpowiedni poziom nawilżenia, dlatego o odpowiedni stan skóry trzeba dbać już od najmłodszych lat. Ja zaufałam firmie Lillamai i nie żałuję.