Rowery dziecięce są bardzo zróżnicowane. Nie tylko ze względu na specyfikację, ale również na koszt. Propozycje rowerów dla dzieci od uznanej firmy Kross, zasługują na szczególną uwagę ze względu na swoją jakość i wymiernie niską cenę. 

Stylowy dziecięcy Kross Replica

lea replicaKażdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Tutaj nie wystarczy samo kupienie kasku, ale ważny jest sam sprzęt. Należy go dopasować nie tylko do wzrostu dziecka, ale również jego wagi. Kross Lea Replica to optymalna propozycja dla dzieci w wieku od siedmiu do dziesięciu lat. Jest to model, który na polskim rynku święci triumfy. Jest hitem sprzedażowym, który nabyło prawie dwadzieścia tysięcy osób. A mowa jest tu tylko o najnowszym jego modelu. Rower jest wyposażony w 24 – calowe koła. Jest on zaprojektowany z myślą o dziewczynkach i nawiązuje do popularnego roweru górskiego dla kobiet – Kross Lea. Zapewnia maksimum przyjemności z jazdy i uwzględnia ograniczenia młodych cyklistek. Przeznaczony jest do jazdy w terenie, ale świetnie się sprawdza również w warunkach miejskich. Replica wyposażona jest w terenowe koła, dzięki czemu mamy do czynienia z większą przyczepnością i pewniejszym pokonywaniem zakrętów. Rama jest wykonana z aluminium, dzięki czemu konstrukcja roweru jest lekka i ułatwia zsiadanie oraz wsiadanie. Rower jest oczywiście wyposażony w przerzutki, które mają odpowiednią twardość, co wpływa na łatwość zmiany przełożeń. Rowery Replica Lea najlepiej zamówić w rowerowym sklepie internetowym.

Rowerki Kross Replica są dopasowane do dziewczynek nie tylko formą, ale również doborem kolorów. Jest to połączenie bieli i różu, które trafia w gust większości młodych rowerzystek. Rower posiada możliwość dokupienia akcesoriów, jak koszyk, czy oświetlenie.