Długo rozważałem wprowadzenie do sprzedaży nowego asortymentu. Wiązało się to z wyłożeniem pieniędzy i nie do końca wiedziałem czy się zdecydować. Ostatecznie jednak podjąłem taką decyzję, ponieważ zamerzalem zwiększyć obroty w sklepie i nowy towar był mi dość potrzebny.

Sprzedaż biokominków w dobrej cenie

biokominek w cenieZamierzałem sprowadzić biokominki, które w ostatnim czasie cieszyły się dość sporym zainteresowaniem. Wiedziałem, że warto zainwestować w ten produkt. Zamierzałem sprawdzić kto oferował dobrej jakości biokominek w cenie rozsądnej. Natrafiłem na zagranicznego producenta z Czech, który oferował swoje produkty w wyjątkowo niskich cenach. Nie znałem się na kominkach i zastanawiałem jak sprawdzić, czy oferowany przez niego produkt wart był inwestycji. O pomoc poprosiłem kolegę, który na biokominkach znał się najlepiej. Sprawdził ofertę tego producenta i stwierdził, że powinienem podjąć z nim współpracę, bo było zdecydowanie warto. Jeden z moich pracowników doskonale znał język czeski i to jego wydelegowałem do złożenia zamówienia na biokominki od tego producenta. Na początek sprowadziłem do sklepu dziesięć biokominków, bo nie miałem pewności, czy klienci będą chcieli kupować ten produkt. Ceny zbytnio nie podwyższałem, bo przecież cena miała być dostępna a nie wygórowana. Każdy biokominek posiadał gwarancję producenta, co było dodatkowym atutem. Serwis mieścił się w Polsce i dzięki temu łatwiej sprzedawało się te wszystkie biokominki. Zrobiłem dobry interes.

Wprowadzenie nowego asortymentu do sklepu zakończyło się ogromnym powodzeniem, tak jak chciałem. Z producentem z Czech współpracowałem na stałe i byłem zadowolony. Moi klienci to nawet składali u mnie zamówienia z wyprzedzeniem a ja sprowadzałem dla nich wskazane produkty.