Emilka niebawem ukończy trzy latka i najwyższy czas, żebym wróciła już do pracy. Mama się nią często opiekowała, ale teraz jest już czas, żeby zaczęła chodzić do przedszkola i miała kontakt z innymi dziećmi. To jest ważne w jej rozwoju.

W przedszkolu, które wybrałam pracuje moja koleżanka

przedszkole bydgoszczMuszę znaleźć jakieś dobre przedszkole bydgoszcz, do którego zapiszę swoje dziecko. Mam trochę czasu i zdążę na spokojnie czegoś poszukać. Zdecydowałam, że sama odwiedzę każde przedszkole bydgoszcz, które biorę pod uwagę, ażeby wszystko uważnie sprawdzić. To odpowiedzialna decyzja a moja córka musi trafić do najlepszego miejsca. Może to być nawet placówka prywatna, ponieważ stać mnie na jej opłacenie. Odwiedziłam kilka przedszkoli w okolicy i nie byłam jeszcze zdecydowana. Jak wracałam do domu inną drogą to zauważyłam, że niedaleko jest jakieś niepubliczne przedszkole bydgoszcz, którego wcześniej nie widziałam. To na pewno jakaś nowa placówka i od razu tam się skierowałam. W środku zaskoczyłam się bardzo, ponieważ zauważyłam swoją koleżankę. Nie widziałyśmy się kilka lat, ale kompletnie się nie zmieniła. Od razu z nią postanowiłam o wszystkim porozmawiać. Dowiedziałam się wszystkiego i to jeszcze bardziej umocniło mnie w przekonaniu, że jest to najlepsze przedszkole bydgoszcz, które do tej pory odwiedziłam. Na dodatek jest blisko od mojego miejsca zamieszkania i codziennie rano będę mogła sama odprowadzać Emilkę. Zapisałam ją i koleżanka potwierdziła, że zagwarantuje mi dla niej miejsce w swojej grupie.

Emilce w przedszkolu bardzo się podoba i ma już mnóstwo koleżanek. Jest mnóstwo zabaw i codziennie mi o wszystkim opowiada. Jest każdego dnia podekscytowana i szczęśliwa. Ja wróciłam do życia zawodowego i także się wdrożyłam we wszystko.