Żyjemy w czasach, kiedy spora część ludzi posiada swoje samochody, zatem wydawać by się mogło, że prowadzenie wypożyczalni aut jest dziś niezbyt opłacalnym biznesem. Jednak jest zupełnie odwrotnie i klientów im nie brakuje.

Jakimi samochodami dysponują wypożyczalnie?

wypożyczalnia samochodów osobowych krakówMając swój samochód, na pewno jesteśmy niezależni, ale też musimy się liczyć ze stałymi kosztami jakie musimy ponosić bez względu od tego jak często korzystamy z auta. Oczywiście samochód zawsze może się zepsuć, a to idealny moment na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodowych. Oczywiście to niejedyny moment, kiedy odwiedzamy wypożyczalnie, bo powodów jest wiele. Jedni potrzebują auta żeby jechać na wakacje z rodziną, w odwiedziny do znajomych, a inni na podróż służbową. Jeżeli jest nam potrzebna niedroga wypożyczalnia samochodów osobowych Kraków jest miastem, w którym na pewno ją znajdziemy. Działa tu przynajmniej kilkadziesiąt wypożyczalni, zatem klienci mają w czym wybierać. Przeważnie duże wypożyczalnie dysponują nawet stoma lub dwustoma modelami aut różnych marek i modeli, przez co każdy znajdzie auto spełniające wymagania i potrzeby. Najczęściej są to auta miejskie z małymi silnikami i o kompaktowych rozmiarach, rodzinne z przestronnym wnętrzem, combi z dużym bagażnikiem, terenowe do zadań specjalnych i sportowe dla klientów lubiących możne wrażenia. Wszystkie pojazdy posiadają ważne ubezpieczenia i przeglądy techniczne, dzięki czemu są sprawne i bezpieczne. Dodatkowo na życzenie klienta mogą być doposażone.

Każdego roku z usług wypożyczalni samochodowych korzysta kilkaset tysięcy klientem, który mogą je wynajmować w ramach krótko, długo i średnioterminowej umowy. Najkrótszy czas wynajmu zaczyna się już od jednego dnia, a najdłuższy może trwać nawet ponad dwa lata.